Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Láncfűrészt vennék, melyik...

Láncfűrészt vennék, melyik lenne jobb (főleg száraz keményfa kuglizásra)?

Figyelt kérdés

Makita DCS520 vagy DCS5121-et néztem, szerintetek mennyit befolyásol sz 1 dugattyűgyűrű a 2-vel rendelkező gépekhez mérten?

Oleomac 947 hasonló árban van, Ti melyiket választanátok?



2016. szept. 22. 08:10
 1/3 anonim ***** válasza:
15%

Választ nem tudom de mi vágtunk no name láncfürészel almafát.

Erő van a gépbe.Száraz volt már a fa,és jo kemény.Kb 40 cm es átmérőt akartunk ketté vágni.Szikrázot a lánc ! Nem tudom hogy egy Makita jobban megoldota volna.

2016. szept. 22. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A Makita jó gépeket gyárt, és az Oleo-Mac is. Én a felsoroltak közül a DCS5121-et venném, de nem rossz a másik két gép sem.
2016. szept. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mindenki dicséri a Makitát ezért én most nem leszek népszerű-Nemrég javítottam egy Dcs 460 típust az ugyan abban a ruhában van mint a 5121- csak kisebb henger van rajta.Üzem anyag ellátási gonddal került hozzám +csillagkerék csere.260-as Stihl-hez hasonlítva egy beton nehéz és merev gép,teljesítményben alúlmarad.Gázszerkezet bowdenes amikor húzod rendesen nehéz és hiába olajoztam le az egészet nem változott.Karbinak az volt a baja,hogy az alap járati csavart a tulaj teljesen betekerte és ezzel elhajlította a ház fedelét(NÉMET FÓRUMOKON ERRE SOKAN PANASZKODNAK!!)!!Nézz utána mennyi hozzá egy új karbi-seggre fogsz ülni..Én ki tudtam egyengetni és brutál meghúztam a csavarokat így nem folyik a benya.Csillagkerék ami nem betétes 17000++ áron..és a makitás flegmán beszólt minek felújítani egy ilyen öreg gépet(9éves) Után gyártott alkatrész kispénzüeknek-nuku..3/8 -os vágószerkezet...vicc kategória.Lényegesen többet eszik a Stihl-nél.Az ,hogy mennyi gyűrű van benne az tök mindegy,azzal ne foglalkozz.Úgyhogy én ha választanom kéne ebből amit felsoroltál-Oleomac
2020. márc. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!