Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogy kell fehér cipőt mosni?

Hogy kell fehér cipőt mosni?

Figyelt kérdés

Kér fehér vászoncipőmet szeretném kimosni. Eddig mindig kézzel mostam, de valamikor régen hallottam ismerősömtől, hogy ő mosógépben mosta ki és ragyogó fehér lett a cipője.


Én még életemben nem mostam cipőt mosógépben, szóval lenne néhány kérdésem:


1. A gépbe a cipők mellé beletehetek-e ruhákat is (pl. vastag nadrágot, kabátot stb), hogy jobban teljes a mosógép?


2. vagy cipőt mindig külön mosunk? Ha igen, félprogramon, vagy hogy?


3. mit tehetnék, hogy tutira fehérek legyenek? Szórjak szódabikarbónát a gép dobjába? Vagy mi más praktika létezik még?



2017. júl. 17. 14:39
 1/3 anonim válasza:

A cipőt mindig külön mosd, ne ruhákkal együtt és érdemes először a nagyon koszos részt a mosógépbe tétel előtt lemosni, mivel legközelebb a fehér blúzodat rakod a dobba.


Első próbálkozásra talán a fehér ruhákhoz való mosópor és 40C fok elég.

2017. júl. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi! Persze, a talpát lemostam már mindegyiknek :-)
2017. júl. 19. 18:04
 3/3 anonim válasza:
Az még segít, ha éppen a strandra, vagy vízpartra vetted fel és már vizes lett kívül-belül, utána teszed a mosásba, vagy a kertet locsoltad és elázott.
2017. júl. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!