Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Milyen mosógép márka vált be...

Milyen mosógép márka vált be nektek?

Figyelt kérdés
Én nagyon melléfogtam már többször a mosógépvásárlással. Az első Whirpool volt, pár évig bírta, az Indezit 1 évet bírt ki. Nem tudom milyet kéne venni, ami jó is, és nem 100 ezer ft.
2010. máj. 22. 08:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
ami jó az 100ezer ft. ha jót akarsz fizesd is meg az árát..
2010. máj. 22. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Márka?
2010. máj. 22. 09:38
 3/14 anonim ***** válasza:

Szüleimnek 20 éve hajdu van, most nálunk is az albérletben. Ronda, az igaz, látszik rajta, hogy 20éves dizájn, néha elromlik, átlag évente jön hozzá a szerelő, 5-10000 közötti összeget fizetünk neki. Sokszor nem értem, amikor mások kidobják ezeket a gépeket. Én biztos, hogy amíg megy, nem adom el, csak ha találok olyat, ami bizonyítottan nem megy tönkre pár év alatt.

Tudom, hogy abszurdul hangzik, és valószínűleg úgyis feleslegesen írom le, ha neked telik indesitre is, de én biztos, hogy egy ilyet szereznék be. És valahol elrejteném vagy letakarnám :)

2010. máj. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
LG
2010. máj. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
"Telik Indezitre is"":) Tudod mennyi volt: kb. 50 ezer, amikor elromlott, nem volt egy éve, így hál Istennek még pont volt rá jótállás. De azt mondta a szerelő, hogy nnyiba került volna a javítás, amiből már egy másikat tudtam volna venni. Ez volt 2 éve, de most megint sz--ik, ezért töröm a fejem ,milyent is kéne venni. Tényleg csak a drága a jó?
2010. máj. 22. 11:25
 6/14 anonim ***** válasza:

Hajdu Energomat.

Nekünk ez van és öregebb, mit én vagyok. Van legalább 25-30éves, de mégis minden héten kétszer kimosunk vele.Lehet, hogy nicsenek olyan kényelmi funkciói, mint az újabbaknak, de

eddig soha semmi komolyabb baja nem volt. Igaz hogy nem túl takarékos a vízzel és az árammal. De annyit bőven megspórol azzal, hogy nem kell 2-3 évente újat venni és szerelőt hívni hozzá.

2010. máj. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
Bosch. igaz 100ezertől kezdődnek.
2010. máj. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
az enyém nyáron lesz 3 éves elöltöltős Indesit!!!! ha jól emlékszem 49000volt. még soha nem volt baja igaz ketten vagyunk rá a párommal. anyának is ez a márka van teljesen elégedett vele.
2010. máj. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Akkor szerencsés vagy ,mert én pont ezzel fürödtem be!
2010. máj. 23. 09:57
 10/14 A kérdező kommentje:
Bosch volt akcióban nagyon olcsón a múltkor 60 körül, de akkor még nem sejtettem ,hogy szükség lenne rá. ( 2 kolléganőm is vett pedig belőle)
2010. máj. 23. 09:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!