Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hány hetente szoktátok kisikál...

Hány hetente szoktátok kisikálni a hűtőt?

Figyelt kérdés

2017. aug. 3. 20:20
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Kb. 2 évente.
2017. aug. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Még nem hallottam a hűtő síkálásról. Kéthetente kitörülöm és annyi.
2017. aug. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Lehet nem jól fogalmaztam arra gondolok,hogy kivenni belőle a kaját és gyorsan egy kis súrolóval kisikálni hogy ne másszon ki belőle semmi.
2017. aug. 3. 20:38
 4/22 anonim ***** válasza:

A hűtőszekrényt durván havonta egyszer kimosom de teljesen, az max 1 órás meló. Ha nagyon dzsuvás lesz ez idő alatt akkor csak azt a részt törlöm át.

A fagyasztóládát évente egyszer teljesen leolvasztom, amikor alig van benne valami azt a kevés dolgot átszoktam pakolni egy másik fagyasztóba amit anno a kisboltunkban használtunk azt az üveges fagyasztót amibe a jégkrémeket tartottuk még anno. Azt direkt erre a célra tartottuk meg hogy ha leolvasztjuk akkor legyen másik ami üzemel, meg ha nagy tételben tudunk venni húst saját felhasználásra akkor pár hónapig használjuk azt is.

Egyébként azt minden használat után jó alaposan kimosom, mert az nem megy egész évben.

2017. aug. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

mi nagyon ritkan szoktuk. kosz eleve hogy kerülne bele??

sztem félévente kb.

2017. aug. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
52%

A fagyasztó leolvasztása cirka évente van, akkor kitörlöm.

A fő részt sosem takarítom egyben, de mivel piszkolódik, hol itt, hol ott törlöm meg pár perc alatt. A dolgokat tálcákon tartom, hogy ritkán kelljen megtörölni a rácsokat, de persze olykor szükség van rá.

Eleve nem nagytakarítok soha, kis falatokban sokkal jobb nekem s a teljes hűtő nagy falat is s szinte mindig tele is van. Amikor épp kicsit leürül, akkor szoktam törölgetni. Havonta egyszer sorra kerül valamelyik rész.

2017. aug. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
60%

"kivenni belőle a kaját és gyorsan egy kis súrolóval kisikálni hogy ne másszon ki belőle semmi."

Mi mászna ki belőle?

Komolyan nem értem a kérdést. Milyen hűtőd van neked? Az enyém megvan kb. 6 éve, egyszer sem kellett leengedni ( no frost), semmi nem "mászott" ki belőle.

2017. aug. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
2-3 havonta amikor éppen alig van benne valami kikapom a polcokat és elmosom. Évente egyszer telente a fagyasztóval együtt rendesen kitakarítom
2017. aug. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Fél évente egyszer. Ecetes vízzel átmosom. Nem szokott koszos lenni,mert minden dobozban van, illetve a saját csomagolásában,ha valami mégis kifolyna, elkenődne, akkor azt azonnal letöröljük.
2017. aug. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Évente kétszer pakolom ki és pucolom ki teljesen. Egyébként meg csak áttörlöm a polcot, ha valamitől koszos lesz.
2017. aug. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!