Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Ilyen teleszkópos, kinyitható,...

Ilyen teleszkópos, kinyitható, vállfás ruhaszárítót Magyarországon hol lehet kapni?

Figyelt kérdés

[link]

Erről lenne szó. Láttam a Lidl újságjában 4000 Ft-ért, viszont az egész országban készlethiány van. Az USA-ból rendelve importköltségekkel és szállítási költséggel elég borsos hatszoros áron tudnám megvenni.



2017. aug. 6. 00:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Itt: [link]

Ráadásul hétfőig még akciózzák is.

2017. aug. 6. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%
Ez tényleg ugyanolyan(nak tűnik, csak hát ha az eredeti 14 ezer, ez meg csak 2, akkor mégiscsak gyanakodni kezd az ember...).
2017. aug. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, ezt az oldalt nem ismertem!

Hát, igen, kicsit tényleg gyanús, hogy 2000 Ft, de azért megpróbálkozom vele.

2017. aug. 6. 13:37
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én azt a bizonyos Lidl-t vettem, de tényleg nagyon jó. Kép alapján szerintem hasonlít a linkelthez.
2017. aug. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha túl olcsónak találod, várj keddig és akkor ugyanannyiért veheted meg, mint a Lidl-ben.

Vagy vedd meg itt: [link]

Itt az eredeti ára 7800.

2017. aug. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nekem is megtetszett. A Lidlben akartam venni én is, mikor megláttam az újságban, bejártam 4 boltot, de sehol nem volt, a vevőszolgálat szerint meg nem is lesz.
2017. aug. 6. 14:45
 7/7 A kérdező kommentje:

Nem találom én túl olcsónak, csak meglepett, hogy 2000 Ft-ért adja, mikor a Lidlben 4000 Ft volt, külföldről meg 50-60 dollár között lehet rendelni (+importköltségek, +szállítási díj).

Az aggodalmat az váltotta ki, hogy a boltot nem ismertem, de utánanéztem, úgy látom, megbízható, úgyhogy rendeltem.

2017. aug. 6. 15:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!