Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Milyen WC illatosító, egyben...

Milyen WC illatosító, egyben tisztító rudat használtok? Amit bele kell akasztani a wc tartályba.

Figyelt kérdés

Egy nagyon rossz minőségűt vettem legutóbb, kb 140 Ft volt, illata nincs, a wc elszineződik tőle,stb..

Keresek egy igazán jó, de lehetőleg olcsóbb fajtát.

Kinek mi vált be??És milyen tapasztalatai vannak tartósságra, illatra, tisztításra, stb..

Bref, Harpic, Domestos, Ambi Pur, Denk mit...Milyet válasszak?


2010. máj. 24. 23:02
 1/6 anonim ***** válasza:
55%
nem tisztít csak szagtalanít: lidl 59 ft-os vagy 49? nem emlékszem, mert kb 4 hónapja benne van a sloziban, most kell majd cserélni...amúgy hipót szoktam öntögetni bele
2010. máj. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én nem rakok bele semmit, mert amikor olyan helyen voltunk, hogy kellett volna, hiába vettem meg az 500 ft-os nagy izét, semmit nem ért.

Most csak annyit csinálok, hogy hetente végigöntöm citromos breffel, kipucolom, és simán nem lesz büdös egy hét alatt.

2010. máj. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
59%
első vagyok, most nézem, hogy a wc tartályba akarod, nem a wc csészébe...szintén lidlis tabletta, bele kell dobni, én nem használom, mert nincs tartály, de tudom, hogy másnak bejött
2010. máj. 24. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A tartályba én Lidl-ben, Corában veszek zöld, kék tabit. Igazából csak "feldobja", hogy elszínezi a vizet. A wc-kagylóba mindig domestos-os kefélés, illatosítónak pedig csakis a denk mit (Dm-es) narancsos. Olcsó, tartós, és egyiknek sem volt még ilyen intenzív illata (kiv. talán a réges régi harpic, vagy egy Magyarországon nem kapható Ambi pur).
2010. máj. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Bocsi, rosszul írtam :) wc csészére gondoltam, de hallottam a tartályos megoldásról is, végülis az se lenne rossz, de azt nem tudom elképzelni, hogy 1 hónapig bírná.
2010. máj. 24. 23:54
 6/6 anonim ***** válasza:
Én a DM-ben szoktam venni műanyag flakonos zselészerűt, hozzá a tartóval, citromos és óceán illatú van belőle. A műanyag tartón lévű nyíláson kell utántölteni. Párszáz forint, de sokáig elég és hatásos.
2010. máj. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!