Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Most költöztünk be egy elég...

Most költöztünk be egy elég elhanyagolt panel féleségbe. Új wc ülőke, hypózás, wc illatosító, . Stb mégis olyan büdös van a wc-be! Miért?

Figyelt kérdés
Anniyra árad valahonnan a szag hogy már utálok bemenni! Ja és festve id lett a fal! Honnan jöhet ez az undorító szag? :-S
2011. aug. 6. 19:54
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Van egy szellőző bent ami egy igénytelen öregúr lakása felé néz!Lehet hogy onnan jön a bűz????
2011. aug. 6. 20:03
 2/18 anonim ***** válasza:
77%
Valószínűleg onnan jön, de erről egyszerűen meg lehet győződni. Gyújts meg egy gyertyát és tartsd mozdulatlanul a szellőző elé. A láng elhajlásából tudsz következtetni a légáram irányára.
2011. aug. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
83%
Vagy takard le a szellőzőt. Igaz nem helyes, de én az összeset letakartam, szintén panelban élünk. Se bagó, se kaja, se szar szag nincs. :)
2011. aug. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Te mivel takartad be? Én is be akartam csukni,de nem lehet rendesen mert ős régi a szellőző!:-S Majd ha lesz rá pénz be is akarom falazni!(Az egyik szomszéd is azt csinálta)
2011. aug. 6. 22:27
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Én vettem hungarocell álmennyezetet, azt vágtam méretre. De lehet akár több réteget is egymásra tenni és akkor kifaragni, ha pl. kiáll valahol a falból valami. Nálunk picit a cső kilógott, így 2 réteget egymásra tettem és meg kellett kicsit faragni, hogy a falra símuljon. Persze a régi szellőző takaró valamit leszedtem, símán ki lehetett húzni a falból. Arra már nem emlékszem, mivel ragasztottam, mert oldhatja a ragasztó esetleg.
2011. aug. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm,köszönöm!:) Mennyibe kerül az a hungarocel? Ideiglenesen valami más ötlet?
2011. aug. 6. 22:55
 7/18 anonim ***** válasza:
A WC csésze (kifolyó rész) milyen állapotban van? Milyen burkolat van? Nem látszik "szivárgás"? Onnan is jöhet büdi...
2011. aug. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Elég ramaty az állapot!Szerintem az a wc kagyló van bent amit be raktak amikor építették nagyon nagyon rég!:-S Falon nem látni szivárgást ,a wc körül sem azt hiszem!Tócsa ilyesmi nincs!
2011. aug. 6. 23:13
 9/18 A kérdező kommentje:
Léteznek ilyen trehány emberek?!? :-s Ma be tömtem a szellőzőt,szag még mindig!Benéztem a wc-nél hátul van egy hatalmas ősrégi cső aminél elég szép rés figyel!:-S Onnan jön akkor a szag,mert szivárog!Az a kérdésem hogy mivel béreljük a lakást az önkormányzattól akkor ugye azt nekik kell megcsinálni?Mert szerintem ez nem a mi luxusunk,hanem alapvető hogy tiszta és higinékus legyen!Így pedig nem lesz az!:-S
2011. aug. 7. 16:42
 10/18 anonim ***** válasza:
én beragasztottam tézával szépen bevágtam hogy még csúnya se legyen mert a csotányok ömlöttek belőle
2011. aug. 8. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!