Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mosás: a színfogó tényleg...

Mosás: a színfogó tényleg működik?

Figyelt kérdés
2017. aug. 22. 08:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Én sok éve használom és nálam müködik.
2017. aug. 22. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
65%

A színfogó akkor jó, ha pl. a fehér ruhák között van mintás is, vagy véletlenül belekeveredik egy sötét darab. Ha összekutyulva bevágsz a gépbe mindent, közte színeresztős cuccokat meg fehér pólókat vagy alsóneműt, a színfogó sem védi meg tökéletesen a fehér ruhát, pláne 60 fokon.

Én szoktam használni, mert elég sok fehér/világos alapon mintás holmink is van, be tudom tenni mellé a világos színű cuccokat is, nem kell csak az egyszínű, hófehér holmikat kiválogatnom, mehet egyben 60 fokon. A nagyon színeresztős holmikat külön mosom. Így működik.

2017. aug. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Amióta használom nincsenek véletlenek, nekem nagyon bevált.
2017. aug. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen. Én válogatom is szín szerint természetesen, de arra szuper, hogy pl. a piros-fehér csíkos cucc fehér csíkjai fehérek maradnak. Múltkor bekerült egy fehér zokni a sötét színes adagba és totál fehér maradt. (Ebbe az adagba én kettőt is szoktam rakni.) Szóval érdemes használni, de persze nem csodaszer, nem lehet azért mindent összemosni vele.
2017. aug. 24. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ahogy az elözö írja, ha több sötétebb szín van a mosásban, akkor kettö vagy három kendöt tegyél bele, úgy semmit nem fog össze a másik darab
2017. aug. 24. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!