Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Eldugult a kád lefolyója....

Eldugult a kád lefolyója. Próbáltam kipumpálni, nem javított a helyzeten + egy fémdróttal "lebökködni", (anno a régi albérletemben így sikerült megoldani) de itt nem működik. Mit tegyek? Domestos használni fog ugye? Mi a legtutibb módszer?

Figyelt kérdés

Nem az én lakásom, és a tulajdonos tükrét összetörtem pár hete... nem akarom neki említeni, hogy eldugult a kád lefolyója.


Próbáltam pumpával megoldani, + egy fémdróttal lebökködni a lefolyót... vagyis értitek.. így beljebb bökködni (a régi albérletemben bejött ez a módszer).. itt nem működik.


Hányás lehet benne (buliztam.. amit sajnálok... ételdarabok lehetnek benne (nem a kádba hánytam, csak úgy takarítottam utána, hogy ételdarabok juthattak a kád lefolyójába amikor kiöntöttem a felmosóvödörből a vizet... már sajnálom, hogy nem a wcbe öntöttem.. én hibáztam...

meg a hajam lehet még benne (hullik). Kb. 3 napja van meg ez a probléma...


Vagyis 3 napja még félig-meddig lefolyt, lassan ugyan, de lefolyt kb 5 perc alatt, ma állt benne a víz és kb semmi így este..


Nem tusoltam le több napja, nem merek.


Ételdarab lehet bent + haj.. hajból is sok. (amikor hajatmosok akkor hullik és az is belemehet)


Ha domestost veszek az ugye használni fog? Vagy mit ajánlotok? Mr. proper? Melyik a legerősebb ami tuti használ?

Kb. 2 nap múlva jön majd a lakástulajdonos (pénz miatt + egyéb) addig meg akarom oldani.


23/l



2017. szept. 1. 02:29
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Sikerült, köszi a tippeket!


Mr. muscle-t vettem, azt hagytam benne állni. Majd forró vizet engedtem rá pár óra múlva, pumpával is "rásegítettem" így OK lett.


Szellőztetni annyira nem tudtam, csak este (miután állni hagytam, és leöblítettem, csak utána szellőztettem)

Kereszthuzatot csináltam, kb. fél óráig (a fürdőszobában nincs ablak, hanem a nappalin van 1 ablak + az ajtó, a fürdő balra helyezkedik el a nappalitól, meg van egy folyosó.


Egy nagyon kicsit (így 1 nap után is) érződik a tisztítószag.. ez gondolom nem baj.


Tudom, hogy reakció lehet... semmi mást nem öntöttem bele a lefolyóba tegnap, csak szappan mehet bele ugye mert letusolok..


de ez így ugye már nem gáz, ha a dugulás meg van szüntetve?

Szóval a mr. muscle (+ így 1 nap után a szappan) már nem baj ha belemegy ugye?

2017. szept. 2. 23:26
 12/15 TR75 ***** válasza:
Nem. Átmostad vízzel, szóval nem gond a szappan.
2017. szept. 2. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Na, ez jó hogy szétszedés nélkül megúsztad.

A szag el fog múlni, ne aggódj miatta.

2017. szept. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Én hetente leküldök a lefolyóba 2 evőkanál szódabikarbónát utána 1,5 deci ecetet, aztán amikor már nem pezseg megy a forró víz. Ez tisztán tartja és szagok sincsenek. Nekem is hullik a hajam, de azt mindig kiszedem hajmosás közben.
2017. szept. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én trisót szoktam feloldani forró vízben és éjszaka állni hagyom csak reggel öblítem le. Ez a mosogatóban is bevált. A trisó mindent felold.
2017. szept. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!