Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Wc kefét azt szokas időnként...

Wc kefét azt szokas időnként cserélni vagy ugyanaz van nektek? 5 éves a wc kefe ne tudom atvigyem e az uj lakasbav, vegyek ujjat? Tisztitani persze szoktam

Figyelt kérdés
2017. szept. 11. 12:55
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
54%
* nálad csak dísz, díszlet volt a kefe, a wc-t használtad egyáltalán az életbe valaha ?
2017. szept. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
94%
ha 15 ropi volt a szett, minek vennél ujat? amikor olcsot használtam, mindig akkor vettem ujat belole amikor a tobbi háztartási termékbol, pl. felmosofej, szivacsok, stb, de az tényleg 250 ft. amiota drágább van, nyomok bele domestost, így folyamatosan domestosban ázik a kefe maga, és azzal sikáljuk a wc-t minden alkalommal. hetente 2x kicserélem a domestosos vizet benne, és kész is.
2017. szept. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Persze heti 2x kisikaltam vele a wct de tenyleg nincs baja.
2017. szept. 15. 09:10
 14/17 TappancsMancs ***** válasza:
Ha teszel fel képet róla amin látszik közelről esetleg konkretizálhatóbb a válasz. Ha kell úgy fertőtleníthető, hogy egy műtőbe is odatehető (konkrétan!). Az állapota a döntő és a minősége.
2017. szept. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
91%

Hehe, én is ezen gondolkoztam mostanában. Tartóval együtt volt a wc kefe, másmilyen kefe nem passzol a tartóba, viszont a tartó tetszik, olyan a mintája, mint az ülőkének és már nem gyártanak ilyet, szóval nem akarnám kidobni. Viszont a kefe már 1 éves. Tisztítva van rendszeresen, hófehér, de a sörték már kissé kócosak.

Na jó, nem ez a legnagyobb problémám...

2017. szept. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
nem feltétlen kell kidobni de én hetente legalább egyszer domestosos vízbe beáztatom a fertőtlenítés miatt (a tartója megtölthető vízzel)
2019. jan. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Mi nem hasznalunk wc kefet,csak heti 1x a vizkooldo utani atsikalasra.

Kakat nem kefelunk,ha olyan marad a wc arra ontok domestost,es 5-10perc mulva ujra huzok egyet rajt.

Igy a mi kefenk se nem szaros,se nem kopott.nem hiszem,hogy cserenem par havonta,max tenyleg hosszu,hosszu evek utan.de akkor is eleg a fejet cserelni.

A tieden,kerdezo,nem lehet a fejet cserelni?

2021. jan. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!