Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Kimostam egy mellényrm, amely...

Kimostam egy mellényrm, amely a színfogó kendő ellenére is befogta a saját bélését. A belseje annyira nem aggaszt, azonban a kapucniján sajnos úgyis látható, ha felveszem. Mit lehetne vele kezdeni?

Figyelt kérdés
Még frissen próbáltam donestosos vízzel kiszedni belőle, de kb semmi haszna nem volt.

2017. okt. 5. 10:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet kapni a dmben olyan mosószert, ami ilyen balesetekre van. Én még nem próbáltam, de állítólag jó. Érdemes kipróbálni.
2017. okt. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Dr. Backmann mosásmentő a neve
2017. okt. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ezt már én is néztem, de sajnos szerintem nem opció. Mivel a mellény önmagát fogta be, ha beteszem ázni ebbe a cuccba, lehet, hogy csak rosszabb lesz. Csak a bélést pedig nem tudom mosni.
2017. okt. 5. 11:15
 4/6 anonim ***** válasza:
Pedig az pont erre van, hiába saját szín fogta össze. Esetleg vágd le a kapucniját.
2017. okt. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én visszavinném a boltba ahol vettem, és az árából választanék valami más terméket, hiszen ez egyértelműen gyári hibás, ha saját magát befogja a saját bélése színével. (Mondjuk már eleve azt sem értem, hogy a bélést minek kell egyáltalán bekenni festékanyaggal, hiszen úgysem látszik kívülről. Régen nem színezték, fehér vatelinnel volt bélelve, és sose fogott be semmit.)
2017. okt. 6. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Ez egy bélelt mellény, és már egy éve megvan. Csak most mostam ki először. Annyi a gond, hogy a címként nem szerepeltették, hogy extrém módon ereszti a színét, több mosókendő kellett volna mellé.

Azt mondjuk ráírták, hogy kifordítva kell mosni, de azt meg én nem vettem komolyan (nem vagyok egy tapasztalt háziasszony). Nem tudom, ez számított-e.

Egyébként nem a bélés fogott, hanem a fehér színű bélés nyelte be a színt, amit a szintetikus külső rész adott ki magából. Így most rózsaszín :/ De a kapucnin azért sierült javítani, és ha felveszem becipzározva, alig látszik valami a kapucni béléséből, úgyhogy inkább így hagyom :) Attól félek, hogy ha tovább kínzom, menthetetlenül elcseszem.

2017. okt. 6. 16:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!