Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Domestosos nedves törlőkendőve...

Domestosos nedves törlőkendővel le lehet törölni a kerámia sütőlapot?

Figyelt kérdés
2017. nov. 3. 17:25
 1/8 A kérdező kommentje:
Főzőlapot****
2017. nov. 3. 17:45
 2/8 TappancsMancs ***** válasza:
Lelehet de ha nem indokolt akkor fölösleges. Alapvetően azt nem kell fertőtleníteni.
2017. nov. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Lehet, mert a lugos anyag nem tesz benne kárt, de valóban felesleges erre pazarolni, ha csak nem olyan került rá amit nem árt lefertőtleníteni.
2017. nov. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%
Lehet, én szoktam is, meg még nagyon sok mindent azzal szoktam törölgetni a házban. Sokan azt hiszik, hogy ez a törlőkendő a rendes, tömény zöld flakonos domestossal van átitatva, pedig igazából nem sok köze van hozzá, klór sincs benne. Viszont jól tisztít, és nekem egyszerűbb ezzel takarítani egy csomó mindent, mint vizes tisztítószeres szivacsokkal szaladgálni és azt kimosogatni.
2017. nov. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Igen ezzel ennis igy vagyok, utolso.

En is mindent azzal torolgetek es semmiben nem tett kart.

De a főzőlapot most vettuk, es egyenlore meg uj nekem. Nem tudom mivel szabad torlni es mivel nem.

2017. nov. 4. 07:53
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem van egy spriccelős flakonom. Abba keverem össze a zöld domestos t vízzel. És azzal takarítok. Csak fújom pl a konyha asztalra,kuka tetejére stb és letörlöm papírtörlővel. Ennyi.
2017. nov. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
0%

Ha nem égett rá semmi, akár a mosogatószer is elég.

Ha ráégett valami, akkor a kerámialaphoz kapott kaparó helyett célszerűbb és jobb is a 4 MAX 3 db-os csomagolásban kapható finom golyó alakra formált fémszivacs.

Könnyen tisztít a mosogatószerrel, vagy CIF krémmel és nem karcol, semminemű nyomot nem hagy.

Utána nedves ruhával letörölni, majd száraz pl. konyharuhával, befejezésül mikrószálas törlővel újszerűen fényes felületet kapunk. Az én újszerűnek mondható kerámialapom 11 éves. Az edényeket húzogatva azonban karcolhatjuk, ezért mindig emelve tegyük más helyre!

2017. nov. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Sajnos beleestem abba a hibaba hogy huztam az edényt és lett egy szép nagy karcolás rajta :(

Kar hogy ezt nem irtad elobb. :)

2017. nov. 7. 11:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!