Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » A székeket az asztalt a...

A székeket az asztalt a konyhabútort stb, mivel szoktátok letakarítani?

Figyelt kérdés

Pl eves utan az asztalt mivel torlitek le?


A konyhabútor elemeit mivel torlitek le?


A székek hátlapjat stb?


A butorokat?


2017. nov. 7. 14:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Az asztalon alátétek vannak, azt csak vizes szivaccsal törlöm le. A székeket csak takarításkor, nem minden evés után, ahogy a bútort is.
2017. nov. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ugyan azzal a szivaccsak torlod le amivel mosogatsz?
2017. nov. 7. 16:48
 3/7 anonim ***** válasza:

asztalt és konyhabútort szivacsos kendővel (mosogatni én mosogatószivaccsal szoktam).

kidobásra szánt pólókat stb darabokra vagdosok és azzal törlöm a bútorokat

2017. nov. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mikroszálas törlőkendőt használok, és tiszta vizet.
2017. nov. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

ha csak lecseppen valami, amit gyorsan kell felitatni az asztalról, kunyhapultról, van, hogy a mosogatószivacs akad a kezembe, azzal törlöm fel, nem kapok ezért szívrohamot.


amúgy, normál esetben minden mosogatás után, + főzés előkészítés után van külön erre a célra mindig egy jó kis puha nedvszívós - törölgetős rongyikám, amivel lemosok mindent, először mosogatószeresen, majd áttörlöm tiszta vizesen.


mosogatószivacsot néhány naponta cserélem amúgy, a rongyocskát kb. 2-3-hetente.


nagyon szeretem még a csomagolt nedves tisztítókendőket, domestos vagy bármelyik más is jó. pratikus nagyobb felületekhez, konyhaszekrények ajtaját, fürdőszobaszekrényt takarítani, stb.

ja és a wc-t is ilyen fertőtlenítős kendővel szoktam lemosni, ülőkét is, porcelás peremét is, heti kb. 2x.

2017. nov. 8. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Vileda ronggyal. Mosogatószivacsot én csak mosogatni használok,azzal nem törlök le semmit.
2017. nov. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ezt mind domestos törlőkendővel szoktam letörölni. Praktikusabb és higiénikusabb, mint egy rongyot, vagy szivacsot használni, kimosogatni, stb.
2017. nov. 9. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!