Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Lesz még egyáltalán rajtam...

Lesz még egyáltalán rajtam kívül valaki, aki Karácsonyra nem tudja megtisztítani az ablakokat és kimosni a függönyöket?

Figyelt kérdés
Szégyenlem,de ez van.Örülök,ha a többi takarítás meglesz.Összejött minden
2017. dec. 16. 17:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyen hidegben nem gyötröm magam ilyesmivel. Általában októberben, mikor még jó idő van, megcsinálom, most csak egy kis üvegtörlést csináltam, amelyiket összefogdostuk. Legközelebb húsvétra, de ha korán van húsvét és hideg van, minden gátlás nélkül utána csinálom.
2017. dec. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ahá,eszünkbe sem jutott ilyesmi .Nem vagy egyedül ezzel .
2017. dec. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
76%
Ősz elején szoktam az ablakokat lemosni (nyáron jó az árnyékolás,télre kell a fény)..szóval évi egyszer lemosom őket (nagyon sok ablak van). Függönyöket viszont 3 havonta kimosom
2017. dec. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
78%
Nálunk minimális takarítás lesz. Én harmasikres terhes vagyok, csak azért nem fektettek be a kórházba, mert letettük a férjemmel a nagy esküt, hogy pihenek. Férjem sokat dolgozik, szüleim így is sokat segítenek, úgyhogy rend lesz és tisztaság, de nagytakarítás nem. Október elején még pont lemostam az ablakokat, de már akkor elfáradtam benne, így hagyjuk a fenébe. Nem is érdekel. Csak hogy itthon lehetek a fiunkkal és a babákkal minden rendben legyen. Főzni is egyfélét fogunk. Nem ezen múlik a boldogságunk.
2017. dec. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
93%
Lesz. De ki nem szarja le? Majd pont télen fogok ablakot mosni...
2017. dec. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Én sem tisztítok ablakot karácsonyra, és nem szégyellem😊. Egyébként is gyűlölöm csinálni(az egyetlen házimunka,amit utálok,de nagyon), november közepe felé rávettem magam, legközelebb majd tavasszal. Függönyt is akkor mostam, még teljesen jók.
2017. dec. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
90%

Nem vagy egyedül. Minden nap takarítok. Nem csak most, karácsony előtt, hanem máskor is, mert így nem gyűlik össze a sok teendő. Minden nap dolgozom, este érek haza, így olyan sok esélyem nincs arra, hogy ablakot pucoljak és függönyt mossak :(

Igyekszem még karácsony előtt kimosni, kicsit rendet rakni, megteszem, ami tőlem telik, de biztosan nem lesz minden tökéletes.

Gondolom, hogy te is dolgozol. Inkább pihenj, amikor lehetőséged van rá és ne aggaszd magad azon, hogy csillognak-e az ablakok.

2017. dec. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
93%
Hát ha hozzám valaki azért jönne, hogy azt nézegesse karácsonykor, hogy én letakarítottam-e az ablakot, annak megmutatnám, hogy merre van az ajtó... Nem érdekel az ablak. Ugyanolyan rend és tisztaság van, mint máskor, de nem fogok csilivili lakást csinálni. Pont, hogy nem karácsonykor fogom magamat törni, hanem inkább a családommal vagyok és pihenek.
2017. dec. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Sosem a naptár szerint takarítok, nálunk nincs olyan, hogy karácsony előtti, vagy épp tavaszi nagytakarítás. Ha látom, hogy valamire ráfér a takarítás, akkor annak nekiesek, de nincs előre betervezve semmi. Az ablakokat évente 1-2szer szoktam megpucolni, ez ősszel megvolt. Függönyeink nincsenek, bambuszroló van.
2017. dec. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én szeptember végén mostam ablakot és áprilisban fogok újra :)
2017. dec. 17. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!