Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Melyik márkájú gáztűzhely a...

Melyik márkájú gáztűzhely a legjobb?

Figyelt kérdés
Sajnos kombináltat nem vehetünk, csak sima gáztűzhelyet. Akik a kombináltat vagy villanyt ajánlanák, ne is írjanak inkább!
2018. jan. 1. 16:38
 1/4 anonim ***** válasza:
42%

Nekem Zanussi van, négyégős, három éves. A Moráról nem tudok semmit, nem volt bizalmam, és a konyha elrendezése miatt nekem nem volt mindegy, hogy milyen az égők elrendezése méret szempontjából.

Hát, fura, mert előtte a negyven éves gáztűzhely volt, ami kb. 80 kg volt, saccoltam, mikor cserélték. Ez tiszta lemez az egész, csak azért nem félek tőle, mert mindig gázos lakásban éltem. Begyújtom a sütőt, pattog a lemez, röhej. Bele van írva a papírjába, hogy a háziasszony hogyan szerelje szét, hogy mindenhol kitisztítsa, na biztos...

Amire még gondolok, a Fagor, de az enyém a Mediából van, asszem, ott olyan nincs.

2018. jan. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én az Elektrolux-ot ajánlom...még is csak magyar gyártmány. Kategóriájában a legnagyobb a sütője.
2018. jan. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
1. vagyok Még annyit, hogyha szoktál sütni, hogy a 40 éves gáztűzhelynek sütőjének kör alakú volt az égőfeje, és sokkal jobban lehetett vele sütni, mint ezzel. Ennek egy egyenes vonalban van középen. Volt egy szerelő haverom, azt mondta, ezek ilyenek. Ma már erre is figyelnék, ha lehet egyáltalán másfélét kapni.
2018. jan. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem ő a legjobb:

[link]

2018. jan. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!