Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Belefolt a tejeskávé a matracb...

Belefolt a tejeskávé a matracba. Annyira büdös lenne?

Figyelt kérdés
Próbáltam vizzel lemosni és mikor kifolyt felitatni, de érzem a szagát folyamatosan... :(
2018. jan. 9. 20:14
 1/5 anonim ***** válasza:
57%
Minket kérdezel, hogy annyira büdös-e, mikor érzed, hogy büdös? Értem.
2018. jan. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az lenne, hogy mit csináljak vele, hogy ne legyen az.
2018. jan. 9. 20:23
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Akkor miért nem azt kérdezed?


Nemtom, vizes porszívóval talán enyhül valamit, de ha belerohad a tej akkor annak jó sokáig szaga lesz.


Amit én csináltam ilyen esetben, hogy bevágtam az egész matracot a kádba és átfolyattam rajta egy csomó vizet. De egyrészt nekem régi gagyi matracom van, aminek ez már biztos nem árt, másrészt nyár volt és gyorsan megszáradt. Egy drága matracot lehet, hogy ez tönkretenne.

2018. jan. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az egészet nem érdemes a kádba tenni, teszel egy lavórt a az érintett rész alá, és ruhaöblítőszeres vizet valami kiöntőszerűvel átöntögetsz rajta. Mi macskapisi nyomát tüntettük így el.
2018. jan. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ez egy ötven centi vastag, több rétegű matrac, kizárt, hogy kádba tegyem és hasonlók.

Azóta már próbáltam lemosni, befújni, mindent, de a tej belerohadt mélyen, annyira büdös, hogy kifordul a gyomrom.

Annyiszor áttörölgettem vízzel , Vanishel, megszárítottam, hiába.

Többet nem iszok az ágyban...

2018. jan. 15. 00:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!