Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mitől lesz "büdös" pár óra...

Mitől lesz "büdös" pár óra után néhány ruhadarabunk, amikor minden más jó illatú? Mit tehetnék, hogy eltüntessem végleg ezt a szagot? Részletek lent.

Figyelt kérdés
Párommal azt tapasztaljuk, hogy neki 1 Adidas felsője, nekem egy Triumph melltartóm és egy H&M topom fél nap után poshadt, büdös szagot áraszt viselés közben. Nagyon kellemetlen, mindketten igényesek vagyunk mind a testi higiéniánkra, mind a ruháink minőségére, és más ruhával ilyen még nem fordult elő. Ariel folyékony mosószert használok, 40 fokon mosok és mellé Lenor öblítőket. A ruhák amikor lehet, a napon száradnak, a teraszon, de egyébként is jól szellőző helyiségben. Egy ideje nem hordjuk ezeket, pedig a szekrényben jó illatuk van, de nagyon kellemetlen, hogy érezzük magunkon ezt a szagot. Valami tipp, mit lehet tenni a kukán kívül?
2017. szept. 5. 21:59
 1/3 anonim ***** válasza:
55%
Márkától függetlenül, lehetséges, hogy ezeket lekezelték anno penész elleni szerrel, vagy maga a festékanyag bocsátja ki a fura bűzt, amikor nagy meleg van. Van egy nagy garnitúra fekete pólóm, ugyanakkor vettem mindet, és napon egyszerűen olyan bűzt árasztanak, amit semmi más ruhám sem. Más gyártótól származó fekete pólóm sem bűzlik ennyire.
2017. szept. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Anyagösszetétel?

Nekem bizonyos típusú, arányú műszállal volt hasonló problémám,

illetve nagyon régi pamut pólóval is jártam így. Szúrós bűz áradt belőlük ahogy kicsit lefőttem, holott másban dezodor nélkül se vagyok büdi.

Kuka volt a megoldás.

Szerintem "megfárad" az anyag vagy eleve rossz.

2017. szept. 6. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Gerda68 válasza:
29%
Hát nekem a farmerjeim büdösek. Amíg szárad addig ariel illat, utána poshadt víz szaga van. Amivel kezelik az anyagot az beleeszi magát és nem lehet szabadulni tőle.
2017. szept. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!