Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Elküldhetem a takarítónőt, ha...

Elküldhetem a takarítónőt, ha nem szimpatikus, büdös, illetve cigaretta szaga van?

Figyelt kérdés

Kétszer próbálkoztam a takarító cégekkel... Azt hirdették, hogy nagyon igényes, precíz munkát végeznek.


Első alkalommal kijött egy igénytelen külsejű, erősen izzadság szagú (vagy inkább istálló szagú) nő, szinte levegőt sem kaptam, amikor bejött az előszobába. A szatyrot ledobta a padlóra, majd levette a kabátját és rádobta. Lekezelő stílusban kezdett beszélni velem.

Elküldtem.


Egy másik cég kiküldött egy kövér, hájas roma nőt, akinek erős, állott vizelet és dohány szaga volt. Belépett a lakásba, meglátta a kutyámat, és tegezve rám szólt, hogy zárjam el a kutyámat, mert utálja a kutyákat.

Elküldtem őt is, de nem volt egyszerű. Magyarázatot és pénzt követelt, kiabált, szitkozódott, fenyegetett.


Ezután mindkét cégből megkerestek, hogy tartozom nekik pénzzel, mert megrendeltem a szolgáltatást. Azzal fenyegettek, hogy behajtják rajtam a pénzt. Joguk van ehhez?


Esküszöm, mindkét nőnek olyan szaga volt, hogy szinte nem lélegeztem abban a 10 percben, amikor az előszobában voltak. Ezután, amikor távoztak, többször szellőztettem, hiába, az a szag nem akart megszűnni. Mintha a falak beszívták volna.



2017. dec. 10. 23:31
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
64%
Ennyi ido alatt te is kitakarithattal volna:D szerintem igen, mert nem az volt a hirdetesben hogy egy majom jon
2017. dec. 11. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
93%

Szerintem jogos, hogy nem fizettél. Ha igaz, amit írsz, és nem vagy extrém kényes, akkor ez ultra gáz.

Azok az ismerőseim, akik takarítót kerestek, mind megszívták. Annyi horror sztorit hallottam már. Nekem szerencsére eszembe sem jut takarítót hívni, mert viszolygok attól, hogy egy vadidegen matasson a cuccaim között, de azok után amit hallottam, már nem is mernék.

2017. dec. 11. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
79%
Ezeket a munkákat manapság ilyen kaliberű emberek végzik. És örülj ha van egyáltalán valaki. Munkaerőhiány van.
2017. dec. 11. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
85%
hát de ez vicc, hogy pont azok büdösek meg igénytelenek, akiknek a rendrakás lenne a dolguk
2017. dec. 11. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
82%
Én sem fizettem volna, iagazd van. Ha valami következmény lenne, tudsz mivel védekezni, hogy miért történt mindez.
2017. dec. 24. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Végül találtam egy takarítónőt, aki tiszta és nem büdös. Néhány alkalommal minden rendben volt, de ezután elkezdett késni, és, mivel órabérre dolgozik, észrevettem az időhúzást...

Késik legalább 10 percet, bejön és igyekszik beszélgetni (én viszont lekoptatni), majd lassan átöltözik, fésülködik, stb.


Munka közben is gyakran leáll, kérdezget, vagy elkezd mesélni valamit. Egyértelmű, hogy direkt csinálja.

2017. dec. 24. 10:29
 7/21 anonim ***** válasza:
hát ez kész:D
2017. dec. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
71%
Szarrágás helyett adj neki borravalót, aztán csak figyeld!
2017. dec. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Azt az összeget sem érdemelte meg, amit adtam neki, nem még, hogy borravalót adjak neki...
2017. dec. 24. 19:22
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, nem tudtam, hogy ő már egyszemélyes "vállalkozás".
2017. dec. 25. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!