Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Az egész fördő áll a domestosb...

Az egész fördő áll a domestosba, már könnyezik agyba-főbe a szemem mit csináljak?

Figyelt kérdés
Régi fehét fürdőszobánk van,vettem fehérítős domestost na mondom most adok neki. Tömören állt egy darabig mindenhol,éreztem,hogy kész vagyok a szagtól amit beszívok,de most ahogy átsikáltam kefével már folyik a szemem is,nem tudom hogy fejezhetném be. Arra gondoltam,hogy forró tussal átöblítem az egészet nem izgat ha állni fog a víz,majd összeszedem. Csak akkor meg a forró párával még többet szívok be nem?
2010. jún. 5. 15:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ablakok, ajtók nyitva. Tusold le a csempéket mindenhol, de langyos vízzel. De előbb gyere onnan ki egy kis friss levegőt szívni. Ne tocsogjál ott nekem a klórszagba!:)
2010. jún. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi már készen olvastam a válaszod,de ugy csináltam.:) A tusolás már nem volt olyan gáz mint a belehajolós sikálás. Tiszta tiszta minden!:) De a domestosom elfogyott:D egy egész üveggel.
2010. jún. 5. 16:13
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha ilyen erős vegyszerrel dolgozol, használj porálarcot, sokat felfog.
2010. jún. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Higítva is használhatod ám a Domestost legközelebb.

Amúgy fürdőbe a legjobb tisztítószer az ecetes víz, de akkor is kell szellőztetned ám!

2010. jún. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen szoktam használni az ecetet csapok tisztítására vagy a felmosóvízbe,vagy ha csak át akarok fertőtleníteni valamit,ja és a poharakra. A domestos meg abban az esetben éri el ezt a hatást sajnos,ha töményen rakod rá és rajta hagyod egy db-ig.Csak eddig ilyet csak a wc-nél csináltam szóval ilyen brutál töményen még nem volt dolgom vele:) de szerencsére megusztam. A pormaszk jó ötlet ha esetleg megint ilyenre vetemedek! Köszi nektek!
2010. jún. 7. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!