Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Gőztisztítókról vélemény?

Gőztisztítókról vélemény?

Figyelt kérdés
Nagyon gondolkozom egy gőztisztító beszerzésén. De abszolút tanácstalan vagyok. Vegyek először csak kicsit, 3 dl-est, és ha az bejön, akkor esetleg beruházzak egy porszívó méretűre? Vagy a kicsi értelmetlen, és egyből nagyot vegyek? Bármilyen tapasztalatot szívesen olvasok, bevált márkát vagy épp a melléfogásokat.

2018. jan. 19. 08:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Egy régi vhinci gőzfelmosóm van, imádom szeretem :D

De az csak egy felmosó...így vettem egy karchel kézi gőztisztítót is,felbuzdulva azon,hogy imádom szeretem a felmosót. Ha lenne hozzá egy hosszú toldat is akkor szuper lenne arra,hogy lenyomjam vele róla a port ami rárakodott már vastagon. Mondjuk a tűzhely tisztítására jó is lenne,de közbe rájöttem,hogy a folyékony mosószer ami mosogatógépbe való hát csak ráöntöm várok és ami oda égett azt is szépen letörlöm,és sehova semmi nem fröcsög (gázos). Mondjuk kb arra jó :) az,hogy én neki álljak pl a fürdőn a csempét gőzölgetni stb áh várok olyan 3-4 percet mire teljesen felmelegíti azt a kicsi vizet amennyi bele fér majd pikk pakk ki is fogy aztán várok,hogy le tudjam tekerni a kupakot és újra tölteni bele majd újra,hogy felmelegedjen. 2szer annyi idő megy el a várakozásokkal mint magával a használatával, szóval egy ronggyal fele annyi idő. Értelmét tényleg nem igazán látom a kézinek a kicsi tartály miatt,persze azért szép is lenne 1-2 literes tartály egy kézinél :) Én porszívó méretűt vennék

2018. jan. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van egy kicsi, amit végül is semmire nem használok, mert egyszerű kézi törléssel ugyanazt az eredményt lehet elérni. Ha zenei kifejezéssel illethetném, akkor annyit mondhatnék, hogy változatok egy témára (a téma: takarítás, tisztítás), ez is egy változat, nem jobb, mint a többi, legfeljebb más.
2018. jan. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat. A kicsinél én is ettől félek, hogy 1-2 használat után csak egy lommá válna.

Esetleg valakinek a nagyobb méretről véleménye/tapasztalata?

2018. jan. 19. 19:08
 4/5 anonim válasza:
Nekem volt, ráadásul a teleshop bol rendeltem. Két funkcios volt, azaz kezi es felmoso. Nekem semmire sem valt be, nem szerettem hasznalni, raadasul többször elromlott. Többszöri szervizelés után használhatatlan lett
2018. jan. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A 2dl tényleg sipirc alatt kifüstöl belőle. Talán 1 ruhát át lehet vele gőzölni, de igyekezni kell.
2019. márc. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!