Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Aprítógépet szeretnék vásároln...

Zulaykha kérdése:

Aprítógépet szeretnék vásárolni, de nem tudom milyet érdemes. Ami fontos tudjon kenyérmorzsát csinálni. Olcsó legyen, de ne valami gagyi. Ki mit ajánl? Mi az amire vásárlásnál oda kellene figyelni?

Figyelt kérdés

2018. febr. 10. 23:17
 1/4 anonim ***** válasza:
93%
Én anno a tescoban a legolcsóbb botmixer/aprító kombót vettem meg, évek óta használom és kiválóan működik. Anyunak Lidl-ös van, az is remek.
2018. febr. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
a kenyér morzsával mi a helyzet ezeknél a gépeknél? a lidlben vásároltnak van márkája ?
2018. febr. 11. 14:36
 3/4 anonim ***** válasza:
Bosch aprítógép. Pár éve még hétezer körül vettem már valószínű picit drágább. Én a diót is azzal "darálom" le. Azért érdemes ezt választani mert a kései olyan hosszúak benne hogy kiér az edény széléig. Mert láttam már olyant amiben olyan kicsik voltak a pengék, hogy használhatatlan az egész. Úgy hogy Bosch aprítógép. Csak ajánlani tudom.
2018. febr. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mármint hogy elér az edényig a penge. A rövid pengések azért nem jók mert nem aprítják össze a cuccot jól.
2018. febr. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!