Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Ekologikus tisztitoszerek...

Ekologikus tisztitoszerek vagy kloralapu?

Figyelt kérdés

En nem igazan birom hasznalni domestos es tarsai amelyeknek eros irritalo szagjuk van.

Allergias vagyok toluk.

Valtottam az ekologikus tisztitoszerekre amelyek legtobbjuk klor es illatmentes.

Es meg szoktam konyhaban lemosashoz hasznalni ecetet vizzel higitva.

Kisgyerek van a hazban. Nem szeretnem ha egeszsegge veszyeztetve lenne, hogy eppen nem tudok kloros alappal fertotleniteni.


2018. febr. 25. 13:19
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem lesz annak a babának semmi baja. Sokkal több baja lesz az állandó klór tartalmú fertőtlenítőktől.

Soha sem mostam fel ilyesmivel, max wc nél használtunk, és mindkét gyerekem felnőtt problémák nélkül. Az immunrendszer erősítésére az állandó fertőtlenítés rossz hatással van.

Ismerősön minden nap domestossal felmosott, a gyerekjátékot úgyszintén. Ne tudd meg mennyi bőrproblémája volt és évek teltek el mire elmúlt és mire abbahagyta ezt a hülyeséget az anyuka.

2018. febr. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!