Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » A kinti kukán a szemeteszsákot...

A kinti kukán a szemeteszsákot rá szabad ragasztatni a szélén a kuka oldalára szigszallaggal?

Figyelt kérdés
Avagy ez kissé örült ötletnek hangzik, és még tilos is? Érdekel, mert így még a zsákkal is lehetne spórolni. :P

2018. márc. 13. 18:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Rá, de nem muszáj a kinti kukába is zsákot tenni...
2018. márc. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Annak mi értelme lenne?
2018. márc. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nem,mert a szemét szállitók csak azt viszik el,ami náluk lett vásárolva,zsákostól .

A kuka tele,mellette a náluk vett zsák,így igen .Egyébként a zsák marad .

2018. márc. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó, nem hiszem, hogy egy zsák szemetet ragaszt a kérdező a kukája oldalához.

A nagy fekete kukába tesz egy plusz zsákot, ami akkora mint a kuka, így nem koszolódik, büdösödik be ha kifolyna belőle valami.

Mi is szoktunk belerakni, van amikor úgy sikerül elvinniük a szemetet, hogy ez a nagyzsák marad és csak a szemét megy. Mikor hogy.

2018. márc. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Mi is teszünk a kinti kukánkba zsákot.

Te is tehetsz, nem tilos!

Nyugodtan rá is ragaszthatod ha akarod, nincs rá szabály.

2018. márc. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
30%
Miért nem úgy fogalmaz akkor, hogy bele ragasztani? Vagy bele tenni, és ráragasztani.. még így sem rossz, legalább mindenki értené.
2018. márc. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Szigszalaggal ne,...az drága erre!

Van ez a 3~5 cm széles csomagzáró,barna,vagy átlátszó,az olcsóbb. Mi is azt használjuk.

[link]

2018. márc. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Elnézést, ha pontatlannak tűnik a megfogalmazásom. :) Úgy értettem, hogy esetleg csóróságnak hangzik, de általában nálunk a kukások a nagy kinti, 120 literes kukát a beletett fekete szemeteszsákkal együtt szokták kiönteni, ami persze csak negyven forint, de spórolnék, amiben tudok...


Ergo minek dobassak ki 40Ft-ot, nem? :)


Na, ezért kérdem, hogy van-e szabály erre, hogy a kuka szélére tehetek.-e szigszalagot, vagy nem, ezek szerint nem baj. :)


Egyébként nem értem, miért árulják tizesével a szemeteszsákokat, hiszen a többség nem használja multifunkcionálisan, hanem csak kinti nagy kukába (bele). Ez nem óvszer, nem kellene szerintem egyszerhasználatosnak lenni, de kérem, fejtse ki, akinek ellenvéleménye van, mert pont ezért tettem fel a kérdést, meg hogy baj.-e a ragasztószalag. :)

2018. márc. 16. 13:57
 9/12 anonim ***** válasza:
Hát ragaszd akkor bele. Nem fognak szólni, tudják ők, hogy miért van az benne, nem hülyék.
2018. márc. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én az 5-ös választ adtam, tehát pártolom a kukazsákot.

Ellenben nálunk egy héten 1x viszik el a szemetet, ezért azt a havi 200Ft-ot megéri, ha nem gusztustalankodik (vagy büdösödik) benne a használt zsák.

Ennyiért kár a ragasztószalagért és az időért, mert "Az idő=pénz!"

Nyilván, ha naponta vinnék, elgondolkoznék, hogy ragasztgassam, vagy sem.

2018. márc. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!