Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » A besűrűsödött öblítő vajon...

A besűrűsödött öblítő vajon jó lehet?

Figyelt kérdés

Szinte egyik napról a másikra az öblítőtőmnek olyan állaga lett, mint a puding. Olyan sűrű, hogy ha megpróbálom összerázni a flakont, bent marad a kupakjában, győzöm kiimádkozni onnan. Ahogy rá van írva, higítani szoktam, de ha vizet töltök rá, nem keveredik el.

Dobjam ki a francba, vagy jó vajon így is? (lenor, ha ez számít)


2018. márc. 20. 09:27
 1/6 anonim ***** válasza:
A múltkor én is így jártam...meg is lepődtem mert ilyen még nem volt (nem lenor volt) hígítottam aztán rázogattam kitartóan,de csak ilyen undormány túrós állaga maradt. A gépbe nem akartam bele önteni ,így inkább búcsút vettem tőle
2018. márc. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én vettem ebből az új sláger öblítőből, ami természetes anyagokból készül. Nekem újonnan olyan, mint a puding. Azt hittem, ez természetes ennél, de valaki, aki ilyet használ, nála rendes állagú. Én használom így. Előtte felrázom, aztán ezt a trutyit töltöm az öblítőtartályba.

Annyi előnye van, hogy amióta ezt használom, nincs büdös öblítőszaga a ruháimnak :)

2018. márc. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Anyám is ezzel küzd... ha jól emlékszem neki is lenor, de nem biztos.


Neki ráadásul egy ilyen sokliterese van épp, és már jó régi. Gondolom azért ilyen, mert régi. Vagy a tied új, és az is ilyen?

Csináltuk, hogy kiöntöttünk többször kisebb flakonba és mindkettőt felöntöttük vízzel, rázogattuk, hátha...

De nem az igazi, túl habos lesz és még sűrűbb. És a vízbe téve kézzel mosáskor darabos eleinte.


Olyan, mint mikor tejszínt versz habbá, de túlvered, és szétválik vajjá, meg lötyivé....


Anyám ugyan nem dobta ki, de rettentően utálta, és nagyon lassan fogyott neki ráadásul...

Az illatával amúgy nem volt gond.

2018. márc. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Alig néhány hónapja vettem csak (mondjuk kínainál, ki tudja, mióta állt az ott). Na mindegy, még egy darabig küzdök vele, köszi a válaszokat!
2018. márc. 20. 13:43
 5/6 anonim ***** válasza:

Én biztos kidobnám. Az elmúlt években vettem észre, hogy lenor, silan, allergiás vagyok, fulladok, tüsszögök. Anyám vett egy flakon lenor sensitivet pár hete, nem pudingos, nem sűrű, folyékony, normális.

Már ebből is látszik amit írsz, hogy van bajuk ezeknek az öblítőknek, nem is kicsi.

2018. márc. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Amúgy arra gondolok, nemrég költöztünk, és a mostani albérletben padlófűtés van, én meg az öblítőt a földön tárolom, valahogy eddig eszembe sem jutott ez, nem tudatosult bennem. Szóval arra gondolok, lehet, kicsit megfőztem vagy ilyesmi. Évek óta használom ezt az öblítőt, soha nem tapasztaltam hasonlót.
2018. márc. 20. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!