Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Domestos okozza ezt?

Domestos okozza ezt?

Figyelt kérdés

Émelygek egész nap, hol jobban hol kevésbé. Nem tudom, hogy az alábbiak miatt van e, vagy a reggeli hatása (egy helyen nagyon rossz forrócsokit ittam..)


Univerzális Domestos spray-vel súroltam ma a konyhát, majd fürdőszobát, a wc-t meg rendes domestossal. Végig nyitva volt az ablak, a takarítás után is még egy ideig.


Később levittem a szemetet, majd ahogy visszajöttem éreztem, hogy nagyon domestos szagú a lakás.


Most 1 órája nyitva minden ablak, remélem kiszellőzött mostmár...már ha emiatt van az émelygés.



2018. márc. 24. 18:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Elképzelhető, ha ennyi gőzt beszívtál, a spré meg porlasztott finom cseppek amit simán beszívsz.

Teljesen felesleges ennyi fertőtlenítőt használni. A steril felületen miután lebomlik a szer, ugyan úgy megjelennek a rossz baktériumok, és ezek még szaporábbak a jókhoz képest. Egy normál takarításnál használt felmosó v. tisztítószer is magához tapasztja a baktériumok zömét. Nem utolsó sorban van klór mentes fertőtlenítő is.

2018. márc. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én alig egy-két féle tisztítószert használok, kímélőeket. Ahogy az előző is írta, a túlzott fertőtlenítés inkább árt, mint használ. Igazából a sima vizes letörlés is leviszi a bacik jó részét, a vegyszer inkább a kosz, vízkő feloldására kell.
2018. márc. 25. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Jó-jó, de mégis hány litert locsoltál szét? Mert ha 1-2 decinél többet nem használtál el, akkor az annyira felhígul a levegőben, hogy nem okozhat problémát.

Nem lehet, hogy enyhe gyomorrontás? Máskor is rosszul voltál takarítás után?

Anyámat egy időben folyton rémálmok gyötörték, már a pszichiátriára akarták küldeni, amikor elkezdett savlekötőt szedni és hoppá, onnantól éjjel nyugodtan aludt.

2018. márc. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!