Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mivel mossam? Munkásruha.

Mivel mossam? Munkásruha.

Figyelt kérdés

A férjemnek a munkásnadrágját?

Külsö szigetelést végeznek, és a nadrágja, tiszta szurke a ragasztótól ,ráadásul még szín is van rajta.

60 fokra berakom, a darabos részek lejönnek,de ennyi kb.


Mi oldja ezeket?


2018. máj. 28. 10:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Csodát nem fogsz tudni tenni, ez egy munkásnadrág! Az akkor lesz új amikor újat vesztek, többnyire amikor már elég ramaty akkor szoktak is újat venni. De nem sok munkást láttam még patyolat naciba jönni, max ha az első napja van.
2018. máj. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nem új,de céges nagyon jó minoségü.

Nyilván nem patyolatra akarom , csak valamivel jobbra.

Termeszetesen fehér színü.

2018. máj. 28. 10:18
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor beáztathatod hipóba, vagy mosószerbe több napra, néha kicserélve a vizet tisztára és persze pótolva a mosószert. Utána pedig 40 fokon mosni hosszú programmal. 60 fokon teljesen felesleges.
2018. máj. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én nem hiszek a TV-reklámoknak,de próbáld ki a vanish-t.Én 3 hete vettem először,(potr)tényleg jó!

Egyedül élő férfi vagyok...

2018. máj. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Oldani nem oldja semmi, mert a mai nemesvakolatok műgyanta alapúak, és ha kikeményednek, akkor az időjárás viszontagságainak is ellenállnak [tűző napsütés, jégeső, vihar]. De én a 60 fokos mosásba adagolnék Vanist és tennék bele 3-4 evőkanál mosószódát is. Pláne, ha fehér.
2018. máj. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Sajnos ami bele szárad az ott is marad.Ha nem így lenne,a külső szigetelés is lejönne amikor víz éri .

Mosógépbe azért nem raknám,mert a gépből távozó víznek is van szűrője,amit a szívattyut védi,és ha ez eltelik ,lehet ezt is kiszerelni .

2018. máj. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Igen,60fok, mosószoda megvan.

Es minden alkalommal eszembe jut,hogy nem e fogja tönkretenni a mosógépet.

Kezzel meg nem lehet kimosni.

2018. máj. 28. 17:15
 8/9 anonim ***** válasza:

"nem e fogja tönkretenni a mosógépet"

Elvileg nem fogja. A mosószóda lúgos kémhatása nem szabad hogy tönkretegye a gépet. A mosószerek is lúgosak. A mosógép tisztító katyvaszok meg még extrémebben lúgosak. Egy mosógépnek a trisós tisztítást is ki kell bírnia 90 fokon.

2018. máj. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nem a mosószoda teszi tönkre a gépet, hanem a ruhán lévő ragasztó, purhab stb..

De azért köszönöm a választ.

2018. máj. 30. 07:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!