Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mit érdemes önteni a wc-csészé...

Mit érdemes önteni a wc-csészébe, mert most nem folyik le rendesen, valami felgyülemlett, és szét kellene maratni, hogy lefolyjon?

Figyelt kérdés
2018. jún. 29. 19:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ami itt segítene, az tönkretenné a wc-t. Pumpa, sok víz, pumpa , sok víz. Hátha lemegy.
2018. jún. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Coop saját márkés lefolyótisztító. Amit az nem mar szét, azt nem fogja más kereskedelmi forgalomban kapható szer se. Óvatosan használd, ha olyasmivel lép reakcióba, amivel nem kéne, mérgező gázok keletkezhetnek (értad: önts rá valamennyi vizet, szigorúan hideget).
2018. jún. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszi, megpróbálom
2018. jún. 29. 19:59
 4/11 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi!!! Megpróbálom mindegyiket (ha kell)
2018. jún. 29. 20:03
 5/11 anonim ***** válasza:
Előbb azt kell tisztázni, hogy ezt megelőzően mit öntöttél (vagy más öntött) bele.
2018. jún. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi!!! Tegnap estefelé tapasztaltam először, hogy nem folyt le, mint szokott rendesen, hanem felgyülemlett a csészében a víz, és, amikor már sok volt benne, akkor kezdett csak megindulni. Később pedig hallottam valami buggyogást a wc irányából. Akkor nem foglalkoztam vele. Ma reggel viszont rendesen lefolyt, mint szokott. Egyébként tegnap (sem) öntöttem (egyedül vagyok) a wc -be semmi olyat, ami eldugíthatta volna. Az is lehet, hogy nem "nálam" volt a probléma. Néhány éve is volt olyan, mint tegnap este, hogy - mintha forrott volna a víz a budiban (bugyorgott). Szerintem a csatorna-rendszerben volt valami történés - lehet, valaki más "manipulált" valamit, azért nem tudott elfolyni. De -úgy tűnik, megjavult...
2018. jún. 30. 06:32
 7/11 anonim ***** válasza:
Sósavat
2018. júl. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszi!!! - azt milyen helyeken lehet kapni? (ffi 60)
2018. júl. 3. 07:52
 9/11 anonim ***** válasza:
Sósavat? Cba-ban pl
2018. júl. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi!!!
2018. júl. 3. 15:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!