Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Szerintetek melyik a legjobb...

Szerintetek melyik a legjobb öblítő?

Figyelt kérdés

Kicsit vicces, de öblítő-dilemmám van.

Mindenből van úgymond saját illatom, termékem, amit használok.

Parfüm, fogkrém, roll-on, satöbbi.

Mindenből tudom, hogy mit szeretek, kivéve az öblítőből.

Abból egyszerűen nem tudok dönteni, több illat is tetszik.

De szeretnék leragadni egynél.

Személy szerint a Silanok jönnek be illatra, de ki mit használ, kinek mi vált be? Légy szíves konkrét nevet is írjatok, ne csak márkát.



2018. júl. 12. 13:40
 1/7 anonim ***** válasza:
77%

Nekem 3 kedvencem van, ezeket szoktam váltogatni, mert egy idő után hozzá szokok és nem érzem az illatát.

Silan Aromatherapy orange oil & magnolia

Coccolino creations water lily & pink grapefruit

Coccolino creations tiare flower & red fruits

2018. júl. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
83%
Én a Coccolino-t szeretem, a legjobb illatú szerintem a Purple Orchid & Blueberries, utána a Passion Flower & Bergamot és még szeretem a Tiare Flower & Red Fruits is, de ennek nem olyan erős az illata, ezért jobban szeretem az előző kettőt.
2018. júl. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
58%
Mi nem rég bukkantunk rá a Souldropsra, azóta csak azt használjuk. Hol a lilát, hol a rózsaszínt.
2018. júl. 13. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Évek óta a Lenor Parfumelle Gold Orhid öblítőt használom, nagyon szeretem az illatát.
2018. júl. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Véletlenül fedeztem fel a Coccolino levendula illatút. A családban mindenkinek tetszik, azóta azt használom.
2018. júl. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Souldrops, kék! Nagyon nagyon jo illata van, szerintem a legjobb:D, tartos, nem tartalmaz semmi karosanyagot!
2018. júl. 18. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én a kék Silan-t használom most, azt hiszem, Fresh sky a fantázia neve, a férjemmel ez kedvenc. Lányunk a fehér lenort (sensitive) imádja, így az övét azzal.

Törcsiket piros (rózsás) Silannal mosom!

Mindezek előtt az arany lenort használtam(gold orchid) de meguntuk. :)

2018. júl. 21. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!