Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Melyik a legjobb ezek közül...

Melyik a legjobb ezek közül /öblítő/?

Figyelt kérdés

Sokáig a kék Silánt használtam de valami megváltozott mert nem érzem az illatát száradás után. Pedig régen a gyerek ruháit az oviban is megismeték a Silánról. Kipróbáltam többet a Softlan nekem nem jön be marad ez a három. Tapasztalatok vélemények jöhetnek. És köszönöm! :)

Első kuschelweich aloe:


[link]


Második Lenor Febreze:


[link]


Harmadik Lenor ocean fresh:


[link]


2016. aug. 14. 20:22
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem is a Silan jön be a legjobban, vagy a Coccolino. Amitet felsoroltál, nem ismerem, de azért válaszolok, mert szerintem nem feltétlenül egészséges annyira illatosíttatni a ruhákat. bőven jó, ha tiszta illatotok van. Bocs, ha ez off, csak gondoltam, írok.

Jó választás!

2016. aug. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2016. aug. 14. 20:34
 3/6 anonim ***** válasza:

Én a Lenor arany flakonost szeretem,nagyon kevés is finom illatot ad a ruhának.

A törülközőket ,konyharuhákat csak ecettel öblítem,mert ezeknek nem jó az öblítő,nem szívja annyira a nedvességet.

2016. aug. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A Silánból a mandarin-jázmint használom. Mikor beleszagolsz a flakonba, erősnek érződik, de ruhán nagyon kellemes lesz.
2016. aug. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is használtam silan-t de hozzá kell tenni, hogy nem csak az öblítő változik... :) már úgy értem, egy idő után megszokja az orrunk az illatot. Én még a sárga lenorral voltam így, nem éreztem már, de más mondta, hogy árad..


Az aloe-s öblítő: nálam gyengén teljesített, mosás után alig érezhető volt, pedig teljesen igaz, hogy ha új öblítőt próbálsz, az illat erősségét azonnal észreveszed.


A másik két lenor illata nekem teljesen összefolyik, pont ennél a kettőnél tényleg.


(tudom, nem volt kérdés, de én a tavirózsás coccolino-t használom, kellemes, tiszta illata van, se túl kevés, se túl sok.)


Szóval ha illatmániás vagy, mint én, és szereted az erős illatokat, akkor az utolsó kettőből valamelyik, de inkább a febreze.

2016. aug. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokatt
2016. aug. 17. 00:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!