Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Milyen robotporszívót tudnátok...

Milyen robotporszívót tudnátok ajánlani?

Figyelt kérdés

Egy kb. 15 m2-es szobába kellene, ne legyen hangos, és ne kerüljön többe kb. 30-40 E Ft-nál.


Lehet olyat kapni, ami automatikusan visszatalál a töltőjéhez, és csatlakoztatja magát, ha már merülőben van, amikor pedig feltöltött, akkor magától elindul dolgozni?



2018. júl. 25. 13:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
45%

Lehet kapni igen, csak az már nem a 30-40 ezres katagória.

Egyvalamit nem mondtál, padló? szőnyeg,laminált ?

2018. júl. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
45%
Van ilyen de az 100-200 ezres kategória. 30-40 ezerért van sencor, azt elinditod, addig megy mig le nem merült, de semmi ilyen tulajdonsaga amit te leírtál
2018. júl. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Ertem, koszi. Sejtettem... Szonyeg van egyebkent, saroktol sarokig.

Mennyire jol takarit egy ilyen? Mert ahogy neztem, ezek olyan 50-100 W koruli teljesitmenyt tudnak. Ha ezt osszevetem az 1200W normal porszivommal, akkor ez azert nem tul sok.

2018. júl. 25. 21:24
 4/13 anonim ***** válasza:
51%
A jobb robotporszívónak min. 2 seprűje és egy forgókeféje van. Porszívózz fel a hagyományos porszívóddal, aztán ereszd el a robotot és nézd meg utána a tartályát. Nekem samsung van, ez programozható és visszamegy a helyére.Minden nap megy viszont hétvégén előkapom a hagyományos gépemet, mert nem fér be mindenhova pl a nappaliban. Nagyon szeretem, a bútorokon is sokkal kevesebb a por mióta megvan. Ja és a szőnyeget nagyon puhává varázsolta :) Ha neked ilyen kicsi helységbe kell csak, akkor lehet elég egy olcsóbb típus is, nekem 140 négyzetmétert kell takarítania.
2018. júl. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Utolso, te mennyiert vetted? A tipusat meg tudnad irni kerlek? A szavaidbol ugy tunt, meg vagy elegedve vele.
2018. júl. 26. 19:13
 6/13 anonim ***** válasza:
51%
A Neato olyan, hogy nem csak véletlenszerűen járkál össze-vissza, hanem szisztematikusan végigjárja a lakást, és ha végzett, visszamegy a töltőre. Viszont a legolcsóbb is €500.
2018. júl. 27. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Utolso, nem ismersz kinai koppintast errol a Neatorol? Ami csak 150-200 ojro :)
2018. júl. 27. 20:15
 8/13 A kérdező kommentje:

Bar nem biztos, hogy tenyleg vmi kinai hulladekot akarnek venni... A turoert ilyen dragak ezek.


Arrol esetleg vmi infoja van valakinek, mennyit esett ezeknek az ara az utobbi evekben?

2018. júl. 27. 20:16
 9/13 anonim válasza:
Xiaomi
2018. aug. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ugyanaz van, mint mondjuk a mobiltelefonoknál. Egy adott típus ára gyorsan megy lefelé, de mindig jönnek ki újak, szebbek, jobbak, és azok drágák.

Az én Neato-m kifutó széria volt, az utolsó ami még nem csatlakozik internetre, nem lehet távolról vezérelni, stb. úgy emlékszem €300 volt, de már nem kapható.


Kínai koppintást nem ismerek. Nézz körül az Aliexpresszen, ha gondolod. Vagy ha olcsót akarsz, vedd azt ami néha az Aldiban van. 30 ezerért ne várj csodát, de azért az is elporszívózgat.

2018. aug. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!