Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Fehéret mosok, csak színeshez...

Fehéret mosok, csak színeshez való mosóporom van. Lehet a gépbe hipót önteni?

Figyelt kérdés
2018. júl. 31. 08:39
 1/4 anonim válasza:
21%
A szinesekhez való mosópor is tökéletesen ki fogja mosni. Hipót ne önts bele. Ha úgy gondolod hogy koszos a ruha akkor előtte áztasd hipóba. Bár ez a hipózás nagyon középkori módszer, inkább a Vanisht ajánlom!
2018. júl. 31. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
38%

Nem értem az ilyen problémákat. A színeshez való mosópor nem fogja megszínezni a ruhákat, ahogy az "intelligens" sem fog beszélgetni veled az élet nagy talányairól.

Max. annyi a különbség, hogy nem fehérít annyira, de én még ebben sem vagyok biztos. Tegyél bele sót.

Hipót ne, mert attól besárgulnak az anyagok.

2018. júl. 31. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Jól van, nem kell rögtön kiakadni.


Én már csak ilyen elmaradott egyedülálló férfi vagyok.

Mindig vegyesen mosok.

Életemben először jött össze egy mosásnyi fehér, gondoltam jobb lenne fehérebbé mosni, de akkor nem.

Évi 1-2 alkalom miatt nem fogok fehéreknek való mosószert vásárolni/kerülgetni.


tudom, hogy nem színezi meg a mosópor a fehér ruhát, nem vagyok retardált.



(ide se jövök többet kérdezni)

remélem ti is hasonlóan lefitymáló választ kaptok a műszaki jellegű kérdéseitekre

2018. aug. 2. 10:44
 4/4 anonim ***** válasza:
Hipót soha ne használj ruha mosáshoz: roncsolja a textilt, és be is sárgul tőle. Esetleg kifejezetten ruhákhoz való fehérítőt. De szerintem az is felesleges. Én évtizedek óta mosok, soha nem használok fehér ruhához való mosóport, se fehérítőt, teljesen feleslegesnek tartom, ugyanis Magyarország nagy részén annyira kemény a csapvíz, hogy attól ígyis-úgyis elszürkülnek a ruhák egy idő után.
2018. aug. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!