Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Van valami trükk, hogy újra...

Van valami trükk, hogy újra fehér legyen a porcelán bögrék belső része? És miért repedezett meg a máz?

Figyelt kérdés
Olyan, mintha repedt lenne, és a repedések besötétedtek a kávétól, teától. Alapos mosogatással sem tűnik el.
2008. nov. 5. 13:05
 1/2 anonim válasza:
100%
Hipóval vagy Domestossal lejön az elszineződés,tisztán öntsd bele,majd alaposan öblítsd el ha kifehéredett én ezt használom.A repedezés szerintem függ a csésze minőségétől is,nekem is valamelyik csésze berepedezik a másiknak semmi baja.Szerintem a forró víztől van.
2008. nov. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, kipróbálom a tippet. Igazából 80 fokosnál forróbb víz még nem érte a bögréket, mert a kávét pl. hideg tejjel öntöm fel azonnal, a tea pedig szintén hidegen van beleöntve, mert úgy szeretem. Ezek szerint elég gyér minőségű bögrék. :(
2008. nov. 5. 15:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!