Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mosogatógép használata előtt...

Mosogatógép használata előtt mennyire szoktátok eltávolítani a maradékot?

Figyelt kérdés

Leöblítitek vagy szárazon letörlitek a nagyját?

Vagy sehogy?

Hogy ajánlott, hogy ne legyen tele a szűrő?

Most lesz mosogatógépem és még nem tudom, hogy kell, hogy ideális. Ezt nem írja a használati (azt már olvastam).



2018. dec. 15. 21:01
 1/5 anonim ***** válasza:
34%
Amennyire lehet ill. észszerű. A zsírt és olajat papirtörlővel, vízben oldható szennyeződést folyó víz alatt leöblítve.
2018. dec. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
71%

Rizs/ tészta stb maradékot kikaparom, de pl kis ketchup vagy akármi simán rajta maradhat.

Mamam pl elmossa előtte hideg vízzel, szerintem totál felesleges, víz pazarlás 😅

2018. dec. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
65%
semennyire nem kell.Hidegvizes öblítés az első fázis, pont, hogy a durva szennyeződéseket leöblítse. A beépített szűrő pont azért van, hogy megfogja a nagyobb szennyeződéseket. Hogyha papírtörlővel törölgetjük, meg vízzel öblögetjük minek a mosogatógép ? Nekem a semmit nem csinálok vele az elmúlt bő 10 évben bevált, és a gép is köszöni, jól működik.
2018. dec. 16. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
75%
Lekaparom az ételmaradékot. A zsíros, olajos edényeket meg kitörlöm papírtörlővel. Megköszöni a gép, ha nem terheled feleslegesen.
2018. dec. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
58%
Semmit nem szoktam előtte letakarítani, a spatulák tejszínhabosan, a leveses lábas zsírosan, mustár, ketchup a tányérokon, beleszáradt kávéfoltok a bögrékben. Én 65C-os intenzív programon szoktam mindig mosogatni és minden csodálatosan csillogó, tiszta. Finish tablettát, sót és öblítőt használok. A mosogatógép 32 éves Siemens, 18 liter vízfogyasztással (ha számít).
2019. jan. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!