Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Nem oldódik fel a mosópor....

Nem oldódik fel a mosópor. Megkeményedik és az adagolóban marad alig lehet kikaparni utána. Ez miért van? Lehet a mosópor a rossz? Eddig nem volt ilyen de akkor más márkát használtunk. Vagy tegyem a dobba akkor feloldódik?

Figyelt kérdés
2018. dec. 22. 11:07
 1/8 anonim ***** válasza:
75%

Lerakódik a mosógépben mindenhol.

Felejtsd el, használj folyékony mosószert.

2018. dec. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 TR75 ***** válasza:
Nem lehet a vízcső vízköves, és emiatt kevés vizet nyom a mosópor adagolójába a gép?
2018. dec. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Vízköves a cső, túl sok mosóport teszel, rossz minőségű mosószer (nem granulátum, hanem por). Tedd közvetlenül a mosódobba a szert. Pár éves a gépem, de én mindig a dobba teszem.
2018. dec. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egyre szarabb a minőség, tele vannak a boltok olcsó, semmit nem érő termékekkel. 1x vettem folyékonyat, mert az asszony szekált hogy a kollegái olyat használnak. 2 hónap után lecseréltük. Belátta a párom is hogy nem volt jó 5let
2018. dec. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha közvetlenül a dobba szórod a mosószert, a fekete ruhákon fehér foltok lesznek. Nagyobb szemcséjű mosóport célszerű használni, mert a liszt por finomságú mosóporok a nedvesség hatására egyből összeállnak. Lehet folyékony mosószert is használni.
2018. dec. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
43%

Én három mosódiót használok egy mosáshoz, és három körben, aztán a negyedikre jön újabb három db mosódió.


Kb. hetente 2x mosok.


Júniusban vettem a mosódiót, még több mint a fél zsák megvan. Azóta nem használok mosószert.

2018. dec. 23. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ha havi egyszer indít valaki 1 90 fokon történő trisós (én ezt szoktam) vagy ecetes üres mosást, akkor a gép tiszta marad, lerakódás mentesen.


Én folyékonnyal mosok évek óta, mert a porral az a gond, amit a kérdező írt. Legutóbbi gépem 15 évet bírt, ez már több, mint amire ezek a mai ketyerék ki vannak találva. Egy átlagos mosásra számolnak a gyártók, de én napi 2-3 mosást indítok mindig, szintén évek óta, szóval maga a csoda, hogy húztuk 15 évig. Sokan nem takarítják, vagy nem foglalkoznak a tisztításával, vagy vesznek olcsó gépet.

2018. dec. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

6 voltam. Miért pontoztatok le?


A mosódiót a dobba kell tenni, így semmi nem marad benn semmilyen adagolóban, és nincs oldódási probléma.


Miért nem jó egy megoldásnak, amit írok? Túl egyszerű?

2018. dec. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!