Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Miért van állandóan "por szag"?

Miért van állandóan "por szag"?

Figyelt kérdés

Ha bemegyek a hálószobába, mindig por szag van. Hiába, hogy éppen akkor porszívóztam+mostam fel. Amint felszáradt, már érzem is.

Laminált padló van a szobában, régebbi duplaszárnyas (szétnyitható) ablakok, ebből nem mindet tudom kinyitni, kitakarítani.

Van függöny is, gondoltam ez fogja a port, de miután kimostam, felporszívóztam, felmostam, visszatettem, ugyanúgy ez a probléma fogadott.

A szobában amúgy csak egy franciaágy van, ami kb. ki is tölti az egész szobát. Szőnyeg nincs. Más szobában nem tapasztalom ezt, bár a többi szobában van szőnyeg is. Csak emiatt nem akarok (kb nem is tudok hova) szőnyeget, már ha nem muszáj.

Porcicák hetente kb 2x megjelennek, ennyiszer porszívózok is hetente.

Kisvárosban lakom, viszonylag a forgalmasabb részén.


Miért van ez, mit tehetnék ez ellen?


2018. dec. 28. 15:19
 1/7 anonim ***** válasza:

Èrdekes.

Règi bùtorok ilyenek...

Fal esetleg?

Amùgy èn csak,akkor tapasztaltam,ilyet,amikor rosszul működött a porszìvò ès fùjta ki a porszagot...

2018. dec. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem dohosodik valami, például a fal vagy a padló alatt és azt érzed?
2018. dec. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Ágy alatt próbálj meg feltakarítani, nálunk is ugyanez volt, és emiatt, ott állt a por.
2018. dec. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

a dohosodásnak másabb szaga van szerintem, nem ez a tipikus por-szag. amúgy nem tudom mi van a laminált alatt, albérletben lakom csak. a falak nemrég lettek festve, semmi extrát nem tapasztaltak.


az ágy egy régebbi franciaágy, alá nem tudok "nyúlni", de már megkértem a szomszédot, hogy emelje meg kicsit, hogy végig aláférjek a porszívóval, de hiába... ill. tologatom ide oda hogy ki tudjam szedni alóla a port.

2018. dec. 28. 23:45
 5/7 anonim ***** válasza:
Mivel füttesz ?Nem lehet ,hogy a füttötested poros és tul meleg?
2018. dec. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
lépcsőházi fűtés van, radiátorokkal. nemigen tud a radiátoron megülni, de le szoktam törölni, mögé is benyúlok portalanítani.
2018. dec. 29. 22:48
 7/7 A kérdező kommentje:
ja és nem tudok melegben aludni,szóval szinte nem is melegít.
2018. dec. 29. 22:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!