Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Béna lefolyótisztítót vettem,...

Béna lefolyótisztítót vettem, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Hazafelé a Pennybe ugrottam be, és vettem egy asszem sajátmárkás lefolyótisztítót. Máshova már nem volt kedvem menni, beleöntöttem a fürdőszoba mosdókagylójába, ami eddig lassan, de lement. Most fél óra múlva, mikor elkezdtem ráengedni a meleg vizet, ultra lassú lett a lefolyás. Más szert nem lehet vele használni állítólag. Öntsem bele a maradékot, hátha?
2019. jan. 22. 17:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Dobozán mit írt?? Van használati utmutató.
2019. jan. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Teljesen betartottam az utasításokat. De ez egyszeren nonszensz, hogy előtte sokkal jobban lefolyt, mint használat után.
2019. jan. 22. 17:40
 3/11 anonim ***** válasza:
Szét kell szedni, kipucolni. Kár ilyenre a pénzt költeni.
2019. jan. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szifont ki kell takarítani, esetleg segíthet egy wc pumpa is,engedj bele egy kis vizet és a túlfolyót befogva pumpáld meg párszor.
2019. jan. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszi nektek, mmegpróbálom pumpálni!
2019. jan. 22. 18:48
 6/11 anonim válasza:
Szuper Búvár nevű lefolyótisztítót kell venni. Olcsó, de a legjobb. Vietnámi diszkontban lehet kapni.
2019. jan. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Azèrt mehet lassabban le a víz, mert a cső oldaláról beszakadt az anyag. Ugyanez pumpáláskor is lehet. Ezt kell leoldatni, ez a cèl, aztán leküzdeni.
2019. jan. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszi, küzdök mint állat. :-)
2019. jan. 22. 19:51
 9/11 anonim ***** válasza:
Én az ilyen Pennys lefolyótisztítót egyszer vetem, akkor pedig, mivel alapból bénának tűnt, az egész flakont felhasználtam 3 egymás utáni etapban még aznap.
2019. jan. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

NEM meleg vizet kellene ráengedni...szinte forrásban lévőt!

Sokan ezt rontják el. A 60~70 fokos keveset ér!

2019. jan. 23. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!