Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mennyire nehéz megtanulni varrni?

Mennyire nehéz megtanulni varrni?

Figyelt kérdés

Sziasztok, nem akarok semmi extrém dolgot csupán apróságokat pl farmer nadrág szár szűkítés. Érdekel a téma, és sajnos a gyártók nem igazán rám készítik a nadrágokat így csomószor vinnem kell átszabatni és gondoltam szívesen megtanulnék varrni otthon. Van csomó régi nadrágom amin gyakorolhatnék.


Szóval nehéz lenne bele tanulni olyanba hogy pl nadrág szárát átszabom?



2019. febr. 3. 12:05
 1/7 A kérdező kommentje:
Persze valami olcsóbb varrógépet be is szereznék.
2019. febr. 3. 12:06
 2/7 anonim ***** válasza:
74%
Nem nehéz, de gyakorolni kell. Én férfi létemre tudok varrni, géppel, jobb kézzel, bal kézzel, mindenhogy. Sok sikert!
2019. febr. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Összekevered a dolgokat, más dolog a gépkezelés és más a szabás-varrás. A házi szabás-varráshoz azért nem árt átolvasni néhány szakkönyvet, nem ártanak a mértani alapismeretek meg a jó térlátás.
2019. febr. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát youtube on tök jó videókat láttam, és ott nem tűnt bonyolultnak, és épp ezért gyakorolnék itthon régi kinőtt szakadt már nem használt nadrágokon. Már csak poénból is jó, soha nem árt az az ember tud kicsit varrni. :D
2019. febr. 3. 14:56
 5/7 anonim ***** válasza:

Vágj bele, gyakorolj, esetleg elmehetsz egy szabás-varrás tanfolyamra.

[link]

2019. febr. 4. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én vettem egy használt gépet 18ezerért. Első munkám egy sötérítő függöny volt. Fél napba telt, de szép lett. Azóta a nadrág felvarrás, munkasruha foltozás megy, de csinaltam terítőket meg babafürdető kesztyűt. Sajna nekem időm nincs rá. A varrógép beállításhoz jó ha van varrónő ismerősöd, de alap dolgokhoz egyedül is nekiláthatsz. Jó móka!
2019. febr. 6. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én varrógép használati leírásából tanultam meg varrni.
2019. ápr. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!