Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Máshol se szellőztetnek otthon?

Máshol se szellőztetnek otthon?

Figyelt kérdés

Szüleim egyáltalán nemm szellőztetnek, sosem csinálták. A szobájukban állandó bűz, meg bemész és szószerint fulladni kezdesz, mert nincs oxigén. De nem nyitják ki, mert "nem akarok megfázni". Közbenn fu beteg mindenki, mert a vírus nem így terjed. Valamennyit maga ais szellőzik, mert nrm zárnak az ablakok, különben megfulladnának.


Elegem van, akkor kezdtem el szellőztetni, mikor koleszos lettem. De állandó leba.. szás, mintha embert ölnék, "meg fogunk fázni".


Őszintén szólva itt végigsétálva az utcán, soha, se reggel, se nappal, se este, sebkinél nincs nyitca az ablak. Nem értem.


Anyám napközis tanár. Kérdeztem, ott mennyit szellőztetnek, "semmit", aztán csodálkoznak, ha folyton betegek.


Pedig nem nyitom ki sűrűn az ablakot, csak ha kaja szag van, vagy kezd elhasználódni.


Oké, nálunk nincs pára elszívó, de nem értem, mások sem...


2019. febr. 5. 05:08
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
60%
A szellőztetés télen csak pár percig tart, ezért nem látod másoknál.
2019. febr. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Régebbi kérdés, de muszáj reagálnom. Ez beteges, ne haragudj. De szerintem erre már te is rájöttél. Én nem tudnám elképzelni azt hogy sosem szellőztetek. Még télen is kinyitom egy kicsit az ablakot, annyi friss levegő muszáj és annyitól meg sem fázom. Nyáron meg gyakorlatilag éjjel-nappal nyitva van az ablak legalább bukóra. Pont az az egészségtelen és pont az (is) okozhat betegségeket ha állandóan zárva van az ablak. A szüleid fejében valami nagyon nincs a helyén, és most még szépen fogalmaztam. Remélem azóta javult a helyzet, esetleg el is sikerült költöznöd.
2022. aug. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!