Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hány literes kukátok van a...

Hány literes kukátok van a konyhában?

Figyelt kérdés
Ha 2 személy használja, és túl nagyot nem akarok, hogy ne büdösödjön be, akkor mekkora ideális?

2019. febr. 15. 21:02
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
1 pedálos hulladéktartó van .Nem várjuk meg,a ig megtelik .
2019. febr. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
27%
Szennyestartó, 160L-es zsákkal. Ketten vagyunk és 3 naponta cserélve. 3 nap alatt, jó félig lesz.
2019. febr. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
67%

1: mennyi időnként üríted?

2: mennyi szemét termelődik ezalatt az idő alatt

3: gyors szemét fogalmát sokan nem ismerik, pedig segít elkerülni a büdösödést: ami gyorsan romlik: hús, tojás, hagyma, narancs héj, stb ezeket külön kis zacsiban, vagy kis szemetesben naponta akár többször rögtön a kukába rakom. A nyers húst, azonnal a nagy kukába viszem. Tudom, bunkó vagyok hogy ilyeneket írok, mehet a 0%

2019. febr. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Mindegy hány személy, inkább a háztartásvezetéstől függ.

20 literes a benti kuka.

Mi is ketten vagyunk, de van 1 kutya, 2 macska.

Naponta kerülnek bele nagy kutyakonzerves dobozok, ha főzünk, akkor azért telik, ha nem főzünk, akkor a kiszállított ételesek, tejes dobozok, kiürült flakonok.

Én úgy gondolom, hogy inkább nagyobb legyen félig tele, mint a kicsinek álljon fel a teteje már egy sajtos doboztól is. Egyikkel sem kell megvárni, hogy bebüdösödjön!

2019. febr. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
20 literes, két személyre.
2019. febr. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
30 literes, hetente egyszer ürítjük, ha valami büdösödésre hajlamos azt külön levisszük. Szelektívet mindet külön gyűjtjük, papír, üveg, doboz, ezeket 2-3 hetente visszük le.
2019. febr. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Ketten vagyunk, 30 literes, 3 naponta ürítem (macskaalom)
2019. febr. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk 50 literes, 2 naponta telik meg. A papírt, műanyagot külön gyűjtjük. Mondjuk nekünk jól zár, ha büdösebb akkor sem lehet csak úgy érezni, csak ha kinyitjuk. A húsos dolgokat próbálom akkor kidobni, amikor tudom, hogy aznap levisszük, nyers húsos cuccot pedig ha úgy van, akkor plusz egy zacskóba belecsavarjuk. Konzerveket én kidobás előtt teletömködöm szeméttel, hogy ne üresen foglalja a helyet a kukában.
2019. febr. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Szenzoros kuka, aminek a fedele csak a kéz közeledésekor nyílik fel, utána visszacsuk. A méret meg a büdösödés nagyon az aktuális használattól függ. Bizonyos nedves konyhai hulladék mehet a wc-be is. Az üreges műanyag csomagolóanyagok/dobozok egymásba is rakhatók ill. kimosva szelektíven gyűjthetők.
2019. febr. 16. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
44%

Mi minden este kivisszük, ha megtelt, ha nem, ehhez ragaszkodom, a hàzban ne büdösödjön éjjel.

35 literes, 3-an vagyunk.(9 éves a lànyom, nem sok szemetet termel)

Mi semmit nem öntünk a lefolyókba, ami olyan, azt megkapja a kutya, ami nem olyan, az megy hàtra az udvarba, vagy komposzt(bàr mini a kertünk, de a tujàknak, fenyőknek, gingko fának, pálmáknak 200x annyi hely van:) )

Mivel filléres dolog a kukazsàk, mindennap kivisszük.

2019. febr. 16. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!