Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Vannak akik még Hajdúval...

Vannak akik még Hajdúval mosnak otthon, hogyan kell vele mosni?

Figyelt kérdés

Úgy értem, egyszer a mosógép kiviszi. Utána kinyomkodod, leöblíted, majd öblítő és a centrifuga?


Azon kivül, hogy úszik minden, a derekad és a csuklód is rendesen megfájdul mire végzel...


De "nekünk ez való", másikkal csak egy színű ruhákat lehet kimosni, ez költséghatékony, bármilyen koszos ruhákat ki lehet vele mosni, szét kellene verni a fürdőszobát...


Szerintem sehol sincs már ilyen, plusz 70.000 forint akciósan a kettő, auon egy mosógépet is kapsz... Meg pár hónap után szét is megy... Max. ilyen nyaralóba lehet jó, de komolyan mondom...


Sosem tudom vele kimosni a ruhákat...


2019. febr. 18. 12:53
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
18%
Hajdú energomatra gondolsz?
2019. febr. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Nem, én konkrétan Mr and Mrs Hajdú-ra gondolok:


[link]

2019. febr. 18. 13:11
 3/19 anonim ***** válasza:
58%
Víz, mosópor ruha... Jaratod, leengeded. Ismetled öblítővel, azt mehet a centribe a ruha.
2019. febr. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Ja hát nálunk úgy szokta anyám, hogy több adagot lepörget egy vízben, ezért kézzel öblít külön a fürdőkádban...


És addig mossa, amíg koromfekete nem lesz a víz, akkor engedi le... Ezért "költséghatékony".

2019. febr. 18. 13:38
 5/19 mindentudó99 ***** válasza:
75%
Anyám is így mosott. De az 25 éve volt kb. Marhára költséghatékony félnap ott állni mosni.
2019. febr. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
57%
És miért szopatja magát vele?
2019. febr. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Még hogy magát, de még engem is????


Fent leírtam az érveket, meg nem vagyunk mi előkelők, apámmal együtg el vannak maradva 40 évvel...


Mondom, hogy ebben több mindent ki lehet mosni, meg a mi koszos ruháinknak nem is való más... Ő nem töreti fel a fürdőszobát. Ez nagyon jó így, pedig 10 éve is röhögték, hogy gumicsizmában mos, meg szombat elmegy a mosásra, amit aztán le visz az útszélére, hogy mindenki lássa, mennyit mosott... No comment... De te vagy a szar, ha próbálod rábeszélni másra...

2019. febr. 18. 14:54
 8/19 mindentudó99 ***** válasza:
76%
Miért is kell a fürdőt feltöretni?
2019. febr. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Hát mert, úgy lehetne csak megoldani a csöveket, plusz mennyire vízpazarló...
2019. febr. 18. 15:34
 10/19 anonim ***** válasza:
82%

Kádba is bele lehet engedni a mosógép vizét, nem kell ahhoz feltörni semmit. Tele a net ingyen elvihető automata mosógépekkel, nem értem miért szenved vele.

És biztos vagyok benne, hogy kevesebb áramot és vizet zabál egy új mosógép, mint amit elpancsol anyád így...

2019. febr. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!