Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Miért kell állandóan leszólni...

Miért kell állandóan leszólni a nem automata mosógépet használókat és a kézzel mosogatókat?

Figyelt kérdés

Tíz-tizenöt perc alatt kimosok mindennap (hüledezve olvasom itt is a hozzászólásokat, hogy a büdös ruhát 1-2 hétig „őrizgetik”), a ruhák tisztábbak, a gép sem zakatol órákon át. Igaz, gyorsabban kopnak, de nem szoktam 3-4 évnél tovább hordani egy ruhát, akármekkora kedvenc is.



Mivel főzés, evés után azonnal elmosogatom az edényeket, tányérokat, a mosogatással is megvagyok percek alatt. A gépnél csak az előmosogatás 10 perc, a programok 30 perctől 2 óráig tartanak, meg is bolondulnék az állandó zakatolástól. (Persze, lehet, hogy sokan kastélyban laknak és a 4-5. szintre már nem hallatszik fel a zaj.)


2019. febr. 27. 12:34
1 2
 11/14 mindentudó99 ***** válasza:
100%
Senki nem szól le senkit szerintem.
2019. febr. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

9-es. :)))

Nem eléggé:))))

Főleg a centri..

Meg nem úszik ám a fürdő.


De a kérdésre válaszolva, senki nem néz le.

Annyi előnye volt ezelőtt 25 évvel hogy ha azzal neki álltam mosni akkor tök üresre mostam a szennyest.


Nekem van mosógép száritógépem, meg mosogatogépem is.

Nem vagyok lusta mert imádok mosogatni pancsolni a vizbe, de olcsobb ha géppel mosogatok.


Amikot egyszerre megy a 3 akkor is tudok aludni.

2019. febr. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Senki nem szólt le senkit. Nekem óriási segítség mindkét gép a házban, sokkal több időt tudok így a családdal tölteni, és nem zavar minket a "zakatolás". De, hogy te mivel mosol/mosogatsz, az a te magánügyed, senki nem szól le. :-)
2019. márc. 3. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Azt csinálsz amit akarsz. Nálam napi 2x megy a mosogatógép és tele van. Átlag napi 1x a mosógép. Télen a szárítógép is. A gépek dolgoznak, akár egyszerre is, én meg azalatt olvasok, vagy megnézek egy filmet. És közben spórolok, mert sokkal kevesebb vizet használok el, mintha kézzel mosnék, mosogatnék. +tisztább lesz minden.
2019. márc. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!