Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Otthon » Házimunka

A kérdés

Klór tabletta mosógépbe?

Presept klór tablettát szeretnék a mosógépbe tenni mivel kimostam pár macska kakis szőnyeget. Hideg vízzel kéne járatnom vele a gépet? és hova kellene betennem? simán dobjak be egy tabit a ruhák helyére és mindenféle mosószer nélkül indítsak egy gyors hideg vizes mosást?

Keress kérdéseket hasonló témákban: klór, tabletta, mosógép

ápr. 18. 18:49  Privát üzenet  

A válasz
Dobd a dobba. Én hypo porral szoktam mosást csinálni, azt is a dobba rakom. nem tudom a klór tabletta hogyan oldódik, de próbáld ki egy kis vízzel. 40 fokoson mehet, az nem olyan meleg, én azzal szoktam.

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont ápr. 18. 20:16 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszi :)

# 2/2Időpont ápr. 20. 03:27 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Folyékony mosószer vagy tabletta? Melyiket szeretitek jobban?
Finish mosogatógép tabletta bevált valakinek? A boltokban ez tűnik a legolcsóbbnak nagy kiszerelésben
Fehérítőt szabad mosógépbe rakni?
Milyen mosogatógéptablettát használtok, milyen programon? Somat gel nem tisztít rendesen, a tabletta pedig kis szemcsékben ott marad a poharakon.
Csak vegyileg tisztítható, fekete szövetnadrágból mi lesz, ha berakom a mosógépbe kézi mosás programon?
Vettem használtan mosógatógépet nagyon szép állapotú kivül belül de azért szeretném a balsejét kitisztitani mivel tegyem jó az ecet mint a mosógépbe v van speciális erre kitalált tabletta?

Kérdések az Otthon rovatbólKérdések a Házimunka rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!