Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Milyen mosogatógéptablettát...

Milyen mosogatógéptablettát használtok, milyen programon? Somat gel nem tisztít rendesen, a tabletta pedig kis szemcsékben ott marad a poharakon.

Figyelt kérdés
2019. febr. 13. 13:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Öblítőviz nyomásprobléma is lehet az ok. Mi w5 (lidl) háromkomponenst használunk évek óta egy Elekroluxban gond nélkül. Nem dőlünk be a **** dicsőitő reklámoknak.
2019. febr. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nekem nem vált be a Somat, meg a Lidl.

A Jar szépen mosogat, de erős az illata, nem öblíti le róla a gép.

A Finish jól tisztít, nem szagos a tányér, de a bögréről kb 20-30 mosogatás után eltűnik a minta.


Candy gépem van, 2 éves.

Ami bevált, az a Sunlight tabletta, ez a Cif terméke.

2019. febr. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Finish Quantum Max tablettát használok. Csak ez a márka jöhet szóba nálam, legyen akár só/öblítő folyadék/tabletta/géptisztító-vízkő eltávolító/illatosító etc..
2019. febr. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

És a finish fel is oldódik neked?

Én próbáltam a legalapabb tablettát, de csak a legerősebb programon oldódott fel.

2019. febr. 13. 18:04
 5/9 anonim ***** válasza:

#3 vagyok

Igen, teljesen feloldódik, maradék nélkül. Hallani is lehet, amikor a gép szabályosan kivágja a tabletta ajtaját mosogatás közben.

2019. febr. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Még egy kerdesem lehetne:? Probaltam a Jar tablettat is, eszmeletlenul habzott majdnem tonkre is tette a szivattyut. A finish mennyire habzik?

2019. febr. 13. 19:05
 7/9 anonim ***** válasza:

#3 vagyok ismét :D

Minimális habot véltem felfedezni amikor a program lejárt és a gép kinyitja az ajtót (az enyém nincs konyhapultba beépítve, ezért ilyen ajtónyitós), de nem annyira vészes, hogy most húúú vastagon áll a hab a gép belsejében.

2019. febr. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szepen! Kirpbalom :)
2019. febr. 13. 20:01
 9/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok ismét, a forgó karokat ellenőrizted? Nincsenek a lyukak eldugulva? Könnyű ellenőrizni és esetleg tisztítani.
2019. febr. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!