Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Az ülőgarnitúrából dohos szag...

Az ülőgarnitúrából dohos szag árad. Mivel lehet megszüntetni?

Figyelt kérdés
Kaptik az ágyat de nem akarom megsértemi akiktől kaptam viszont marhára idegesít a szaga mit csináljak?
2010. júl. 6. 12:48
 1/2 anonim ***** válasza:

szia

szerintem ha lehetőséged van rá rakd ki napra, teraszra, vagy olyan helyre ahol levegőztetni lehetne!

ha ez megvolt (pár napig) akkor tisztítsd át kárpittisztítószerrel és előbb-utóbb elmúlik a dohos szag!


Kis kitartás kell hozzá, meglásd elmúlik a kelleemtlen szag

2010. júl. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mi a szekrénnyel jártunk így..aukción vettük, régi és antik és piszok büdös..két hétig a szabadban állt szellőzött..átmostam mosószeres vízzel is..majd anyum mondta, hogy hígitott ecetes vízzel töröljem át..sokkal jobb lett utána..emellett tálkákba raktam sót..jó sokat..és beletettem a fiókokba , szekrényrészbe..te beletehetnéd pl az ágyneműtartóba..szívja magába a dohos szagot..na miután ezeken túl voltunk akkor vettem szárított levendulást és minden részbe raktam a szekrénybe..most már nagyon jó illatú a ruha is ami benne van..
2010. júl. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!