Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Kutya pisi eltuntetese a...

Kutya pisi eltuntetese a kanapebol. Ötlet?

Figyelt kérdés

2019. jún. 19. 05:48
 1/8 anonim válasza:
100%
Nem egyszerű meló az biztos. Vanish, domestos felváltva.
2019. jún. 19. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Tisztítás, fertőtlenítés és a szag eltűntetéshez szódabikarbóna a végén.
2019. jún. 19. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Domestos a kanapéra? Hát, ha akarod, hogy elviselhetetlen bűz áradjon belőle, amíg csak a házban lesz, akkor próbáld ki mindenképp.


Teljesen eltüntetni nem fogod tudni szerintem. Én megpróbálnám folyékony mosószeres vízzel, és szivaccsal többször átmosni. Aztán vannak különféle szagtalanító házi praktikák, talán egy próbát megér az is. Szódabikarbónát keverhetsz a vízbe, amivel átmosod, esetleg nedvesítsd be a felületet, és szórd be szódabikarbónával, hagyd rajta pár óráig. Jobb ötletem nincs sajna.

2019. jún. 19. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Kellene kölcsönözni egy gőztisztító gépet.
2019. jún. 19. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Miből van a kanapé?
2019. jún. 19. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kutyaboltokban vannak ezek a szagsemlegesítők, valamennyire jók, én szőnyegnél próbáltam, abból eltűntette. Illetve a drogériában vannak textil frissítők hasonló a légfrissítő.
2019. jún. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én is egy jó gőz tisztítóra szavazok. Domestos, vegyszereket egyébként is állatos házban nem jánlott. Mérgező. Az ecet is jó szagtalanító.
2019. jún. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ki kell mosni a kanapé huzatot, a fressnapfba lehet kapni szagsemlegesítőt sprét amivel be kell fújnod a kanapét és a kanapé huzatot így a szag eltűnik és nem fogja érezni a szagát, és remélhetőleg nem fogja még egyszer lepisilni.
2019. jún. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!