Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Ti miket szoktatok vasalni?

Ti miket szoktatok vasalni?

Figyelt kérdés
Nyilván a pólók, ingek, ruhák, evidensek, de pl. az én anyukám a törölközőt, a konyharuhát, a már-már pulóver anyagú pólókat, pizsamanadrágokat, ágyneműket is kivasalja 😂
2019. jún. 25. 09:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
87%
Én aljzatbetont, lepcsőket, koszorúgerendákat, de van, hogy falakat is, de azt ritkán.
2019. jún. 25. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Csak amit nagyon muszáj. Póló, pizsama, ágynemű??? Kizárt dolog! Nem vagyok a saját magam ellensége.
2019. jún. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ingeket, türcsit, illetve gyűrődősebb anyagú dolgokat.
2019. jún. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Sötétítőfüggönyt.
2019. jún. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Semmit.
2019. jún. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Semmit. A gravitáció vasal.
2019. jún. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Kizárólag az olyan vászon anyagú ruhákat, nadrágokat, amik nagyon gyűrődnek. Minden mást teregetéskor simára húzgálom és kész. Sosem értettem, hogy pl. ágyneműt minek vasalni, hiszen amint belefekszel, máris gyűrődik.
2019. jún. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Csak a blúzaimat és a gyűrődésre hajlamos vászonnadrágaimat szoktam. A konyharuhákat végül is fertőtlenítési céllal tényleg érdemes vasalni, ha velem ellentétben nem csak a vizes kezeteket törlitek beléjük, a többit felesleges.
2019. jún. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Az ágyneműt azért vasalja, hogy a szekrényben szép rend legyen amíg nem használjuk; a törölközőket puhítás céljából; a konyharuhákat fertőtlenítés miatt. Magyarul azért vasalja ezeket, hogy rend legyen a szekrényben. 😃 pedig abszolút nem rendmániás :)
2019. jún. 25. 20:19
 10/15 anonim ***** válasza:

Póló, blúz, esetleg az olyan anyagú rövidnadrágokat.

Télen semmit, a pulcsi alatt úgyeem látszik, h ki van-e vasalva a póló

2019. jún. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!