Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Nektek mennyi vízzel most az...

Nektek mennyi vízzel most az előltöltős mosógépetek? Látszik a víz?

Figyelt kérdés

Nekem a nedves ruhákat forgatja körbe-körbe, de nem vízben! Amennyi vizet beleenged, amit a ruha felvesz, azt csá.

Ti látjátok a vizet a gépben, vagy csak az enyém ilyen takarékos?


2019. júl. 22. 16:29
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Én se látok benne, talán az alján egy kicsi.
2019. júl. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%

Tudod a mosógépeket nem a háziasszonyok tervezték, hanem komoly mérnökök, évekig tartó kikisérletezéssel és fejlesztések sorával.

Bízd rá a gépre.

Az tudja a dolgát.

2019. júl. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Írd már meg légyszi a géped pontos típusát!


Egyébként... indítsd el ruha és mosószer nélkül a gépet, miközben sasolod a vízórát és pontosan meg lehet mondani, hogy az adott programban mennyi víz kell, hogy elérje a mosási vízszintet. Ha utána egy következő körrel 3 törülközővel lepróbálod ugyanazt, akkor látni fogod, hogy több vizet önt be, míg beáll a mosási vízszint. Ha pamutprogramot indítasz, az pl 1:35 perccel indít, majd amikor nem vesz már fel több vizet a ruha, beáll a mosási vízszint, akkor átugrik az óra a végleges időre és lesz mondjuk 1:10 perc.


A műszálas ruha eleve nem vesz fel, csak minimális vizet, míg a pamut irgalmatlan sokat. Ezért van az, hogy műszálasból csak 2,5 kilót pamutból 6 kilót szabad csak betenni ugyanabba a gépbe. Ha megtömnéd műszálassal, soha nem érné víz a közepét, és anyázod a gyártót...

2019. júl. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
47%
Pedig jó lenne, ha tudnád annak az indesitnek a pontos nevét. A gépkönyvben is le van írva, de az elejére is rá van írva.
2019. júl. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
71%

“Volt, hogy száraz foltok voltak a ruhán, amikor kivettem. És tudok mosni, programot választani rajta, nem azzal van a baj.”


De sajnos azzal van a baj, hogy nem megfelelő programot használsz. A száraz foltos ruhák csak úgy tudnak keletkezni, hogy túl sok ruhát tömsz be az adott programhoz.

2019. júl. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Áhj, hallod 55 % os, te most mégis mit flegmázol?? Egy kérdés tettem fel, amit az első válaszoló tudott megválaszolni. te meg pattogsz rajtam, hogy hülye vagyok, nem tudok mosni, meg a könyvet sem olvasom el. Képzeld, még az az oldal ki is van szedve a könyvből, ami részletesen leírja, hogy mit melyik programon érdemes mosni. Éééés elő is szoktam szedni, amennyiben szükséges! Köszi, légyszi ne írj többet, puszi.
2019. júl. 22. 22:30
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is túl sok ruhát teszel bele. Nekem is egy keskeny indesit gépem van, az 5-ös programot szoktam használni, a program táblázatban egy poló van mellérajzolva. Maximum háromnegyedig tölöm a dobot. Én látom benne az ablaknál a vízet, nyilván nem úgy hogy tele van vízzel, de amikor forog akkor igen. Nekem tiszta benne minden ruhám.
2019. júl. 23. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!