Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Az adásvételi szerződéskötésko...

Az adásvételi szerződéskötéskor jogom van kérni, hogy csak a szerződő felek legyenek jelen? Az ingatlanos ne?

Figyelt kérdés

Eléggé felhúzott már az ingatlanközvetítő , mindenbe bele szól . Volt hogy megegyeztünk a tulajjal majd az ingatlanos közölte , hogy ne így legyen...

Volt egy ügyvédes előszerződésünk , eléggé fel is emelte a hangját mikor kiderült pár elhallgatott információ és a megbeszéltekhez képest módosítottunk a szerződési feltételeken.

Azt hittem felrugdosom. Mi köze van ehhez?

Nem küldtem ki , mert nem tudom jogom van e hozzá , hogy csak a szerződő felek legyenek jelen ilyen esetben. Mert a véglrges szerződésnél , ha beleszól szerintem a férjem kiteszi szó nélkül.


2019. júl. 24. 05:44
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Jo hogy nem én vagyok a hibás , hogy megallapodtam a tulajjal valamiben és az ingatkanos módosít rajta a tulaj tudta nélkül..
2019. júl. 24. 23:15
 12/16 A kérdező kommentje:

Ja meg a másik, hogy úgy beszél velünk mintha a kutyái lennénk , minimum a tiszteletet elvárnám.

Na mindegy a lényeg ninxa jogunk kiküldeni. Szuper. Én soha többet nem vásárolok ingatlanostól semmit csak magán! És másnak is azt javaslom ! 9tt cseszik á az agyad ahol tudják. Még jó hogy mi is figyeltünk nagyon mert keményen csődbe mentünk volna.

2019. júl. 24. 23:27
 13/16 anonim ***** válasza:
74%
Egyáltalán honnan tudta a hirdetéskezelő, hogy megveszed az ingatlant?
2019. júl. 24. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Hát előtte mondtuk , hogy megszeretnénk vásárolni mikor megmutatta a lakást
2019. júl. 25. 13:35
 15/16 anonim ***** válasza:
25%

Én meg az magad fajta arrogáns vevővel nem álltam volna szóba, akár eladó, akár ingatlanos vagyok. Az ingatlanos ez esetben az eladót képviseli, még szép, hogy ott van, mivel jutalékot kap. Mégis hogy a fenébe képzeled, hogy kidobod? Ehhez is férjed kell, gondolom a mocskos pofádat ki se mered nyitni, ha egyedül vagy gyáva féreg!


Ja meg még ilyen csóringer vagy, hogy hitelre veszed és azon fillérbaszóskodsz egy több millás ingatlannál, hogy 500-al több foglaló? Örülj, hogy neked eladtak bármit is, ilyen pökhendi alaknak még egy szőlőhegyet se adtam volna. Amúgy amikor az eladó meg ingatlanos intézni egymás között a jutalékot, akkor meg a vevőnek illik kimenni, de gondolom az iq light agyadig már ez se jutott el :D

2022. szept. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Ui. Minden úgy lett ahogy a tulajjal eredetileg megegyeztünk korábban, mert jeleztük ha módosít visszalépünk. Mivel ezt nem akarták mindent a tulajjal beszeltünk le a továbbiakról. Tehát igazunk volt.

Az ingatlanosnak csak közvetítő joga van.

2022. szept. 22. 16:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!