Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » A fundamentával szeretnék...

A fundamentával szeretnék házat venni.7 milliot vennék fel, mivan olyankor ha olcsóbban sikerül találni. Mi a teendöm ha már negvan a kiszemelt ház es elindtottam a hitelt de ugye az akár 3 hónap is lehet miremegkapom?

Figyelt kérdés
2019. aug. 4. 11:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Akkor adnak lakáshitelt, ha megvan az adásvèteli szerződès ès a kialkudott ár. Aztán èrtèkbecslő stb.
2019. aug. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
és mivan ha elutasitják a kérelmemed?
2019. aug. 4. 15:54
 3/4 anonim ***** válasza:
Bukod a foglalót. De menj be, èrdeklődj. Úgy szokás csinálni, hogy kitalálod kb milyen èrtèkű lakást tudsz majd megvenni. Csináltatsz egy előzetes hitelbírálatot, vizsgálják a hitelkèpessègedet. Utána betolod a kiszemelt házat. Akkor mèg annyi lehet bukó, ha nincs piaci èrtèke az ingatlannak, legalábbis nem akkora, ami fedezi a hitelt. Önerőd megvan hozzá? Maximum az ingatlan èrtèkènek 80%-a hitelezhető, de alacsony èrtèkű háznál simán lemehetnek 50%-ig is. Kell ügyvèdre ès illetèkre is pènz.
2019. aug. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
igen. önerő megvan.hát nyilván nem szeretném elbukni, nem azért gyűjtögettem össze. a többivel tisztában vagyok.köszi
2019. aug. 4. 16:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!