Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Szeged környéki települések,...

Szeged környéki települések, házak?

Figyelt kérdés

kb. 15 millió forint alatt tégla vagy legalábbis nem vályog, értelmes nem szétesőfélben lévő legalább két szobás családi házat hol lehet kifogni Szeged max. 40-50 perces autóútnyi távolságában?


Pusztamérgesen találtam egy gyanúsan olcsó (nincs 7mFt) emeletes házat, de biztos van vele valami... ha jól tudom nem c.-os ez a falu, tehát nem ez az oka.


Szabolcs megye után Csongrád (Makó és Röszke kivételével persze) egy megváltás lenne gondolom én... főleg a közlekedés, emberek stílusának szempontjából.


2019. aug. 7. 08:29
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Bordány, Üllés, Kiszombor, Zákányszék, Kübekháza, Szentes, Mindszent, Mártély. Most ennyi jut eszembe, pedig van még. :)
2019. aug. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Volt Csongrád megyeiként azért erős túlzásnak érzem hogy ez a megye megváltás lenne bárki számára... közlekedés olyan amilyen a megyében, lehetne jobb és rosszabb is, az emberek stílusa, hát több helyen éltem már de markáns különbségek sehol sincsenek az emberek viselkedése között.


De ha hajthatatlan vagy akkor ha én ajánlani tudom akkor Algyőt, Deszket, Szatymazt, Sándorfalvát nyugodt szívvel tudom ajánlani, esetleg Ásotthalmot ezek rendezett, jó sorú falvak, de egyébként Röszke is az, nem kell félned nem a faluba mennek a migrénsek. ^^


Persze ezeken a településeken általában elég nehéz olcsón kifogni ingatlant, de nem véletlenül. Szentes, Vásárhely környéke már elég lepukkant, de egyébként a megye bármelyik részéről 40-50 perc alatt elérhető Szeged, de ha én tanácsolhatom ne menj el Szegedtől messzi településre mert hosszútávon nem éri meg ingázni nagy távolságokat, ha nem otthoni munkád van, azért jelzem Szegeden, Makón, kívül szinte alig munkahely a megyében, de ezeken a településeken is eléggé korlátozott keretek között, az isten háta mögötti falvakban viszont mezőgazdaságon kívül semmi sincs.


De summa summarum leginkább Algyőt javaslom vagy közeli környékét, a Mol miatt sok az adóbevétele, és gyorsan fejlődik a környéke.

2019. aug. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!